Reelman>> Corsa B 1.2

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Reelman
Příspěvky: 68
Registrován: 14 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Dolní Žleb 9, Děčín 14, 405 02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Reelman »

Jo tak díky :-) jsem rád že se líbí ale nepřeháněj :-D vyděl jsem i lepší než mám já :-) ale i přesto děkuju.
Opel Corsa r.v.95, 1,2 8V, 33kW, MAX.:150 km/h. Prostě nadupaná kára jak sviň!! (smich)
Uživatelský avatar
Reelman
Příspěvky: 68
Registrován: 14 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Dolní Žleb 9, Děčín 14, 405 02
Kontaktovat uživatele:

Tak volant je na CorBě :-D

Příspěvek od Reelman »

Jó koneč tam mam ten volant, že to ale taky trvalo. Musim podotknout že co sem se tu dozvěděl o demontáži toho starého volantu vyklepáním do středu hřídele tak to nefungovalo. Rvali jsme ten puvodní volant tři lidi a stejně se to nepovedlo tak jsme přešli k osvědčené technice Karboflex. Volant jsme rozřezali na kusy a bylo po prdeli. Tim jsem samozřejmě nechtěl nikoho urazit ale holt někdy nepomůže ani dobrá rada nebo návod. Přidávám foto kon. výsledku. :-D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa r.v.95, 1,2 8V, 33kW, MAX.:150 km/h. Prostě nadupaná kára jak sviň!! (smich)
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

ty "koberečky" bych dal do hajzlu .. :wink: vypadaj hrozně .. :D
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Reelman
Příspěvky: 68
Registrován: 14 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Dolní Žleb 9, Děčín 14, 405 02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Reelman »

Dik no :-D, mě se teda libej :-D ale tak každej ma jinej vkus
Opel Corsa r.v.95, 1,2 8V, 33kW, MAX.:150 km/h. Prostě nadupaná kára jak sviň!! (smich)
Uživatelský avatar
Sqetch
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 114
Registrován: 02 úno 2010, 20:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sqetch »

A tu nálepku zakáz kouření bych dal taky tam kam posílal Lukkas tvoje koberečky :-D
C14NZ
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Larkin
Příspěvky: 178
Registrován: 21 dub 2010, 15:24

Příspěvek od Larkin »

Hele zaměřuje tady někdo z fóra taky "méně je více" i na interiér? Vy si ty čudlíky barvíte všichni barvičkama a místo koberečků dáváte tyhle tvrdý alobaly... a já nevim co ještě... nechat v černý, leštit to, pár detailů vyměnit za pochromovaný, předělat podsvícení a máte interiér snů... teda mejch snů... tak se koukejte všichni snažit xD

Jinak tahle Koza není špatná ;-) JEště že si zvolil bílou, tady to obarvení částí inter. moc sluší :-) ale ty "koberečky" z toho prostě dělaj auto levný benzínky... zkus to ještě zvážit pls...
Odpovědět