Epona - Corsa B

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

ne ne mám tam origo žárovky se silnějšíma to ani nesvítí,ale měl jsem to propojený že my na dálkový svítili obě čočky,ale to sklo by mi to mělo vydřžet,říkal každej,jediný co mi odcházelo byl lucas tři jsem oddělal,zřejmě to asi nejde propojit aby svítily dvě čočky na dálkový bez toho aniž bys něco oddělal a to jsem to měl přes relátko.Jnika jsem je měl objednaný z fun-tuning.cz,teď čekám na origo světla v čeerrným provedení a toto budu reklamovat
Paluš
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 389
Registrován: 09 úno 2007, 12:01
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Paluš »

No to je potom jasný, že ty světla to nevydržej, je tam obrovský nárůst tepla a taky proudu ... v podstatě dvojnásobný, když jsi to navzájem propojil ... tak se nediv, že ten plast to nevydrží :wink:
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Cafra. Asi budu už taky muset sehnat konečně nějaký světýlka, abych nebyl pozadu :( , protože to fakt vypadá moc pěkně. Chtěl bych vidět jak by tenhle styl světýlek vypadal na C.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D jo, to se musí zjistit..jinak jsem dala chromové rámečky ventilace, to už víte a neonek do interiéru..jo! A teď po Mimoni mi nějací dacani ukradli chromové poklice u obchodu. Šla jsem do Baumaxu pro hmoždinky a byla jsem tam fakt tak 2minuty a než jsem přišla, poklice v čudu..ještě, že už byly trošku dodřené..tak teď jezdím na plechu a už to asi řešit nebudu a na příští sezonu koupím konečně liťáčky..Jinak máme nové rozvody a veeelkou díru ve výfuku, upadla mi koncovka na dálnici, zůstala trčet na silenblokách, tak jsem to naložila do kufru a kluci to vařili skoro 3 hodiny.

Zavařili, ale díra je zase jinde. Musím udělat novej výfuk, ale už bych tam dala koncovku, jen nevím, podle čeho se mám řídit. Musím koukat na průměr trubky? Vím, že už jsem to jednou řešila, ale jsem hrozná..no.. :oops:
Modrá corsa
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:nevim: Tak si představte, někdo mě vážně nemá jád..já myslela, že to jsou náhody, ale už jich je moc..nejdřív mi s na Berdě ukradli krásné chromové poklice - to jsem šla jen na 5 minut do Baumaxu pro hmoždinky..
Tento týden jsem přišla ráno k zaparkované Berdě (u kolejí VŠ) a někdo se snažil mi ukrást modrou anténku, a protože mu to nešlo, tak to pro jistotu vyrval i se závitem, ale tak debilně, že to mám zlomené a prasklé a už tam nikdy jinou anténku nenašroubuju :cry: a anténu mi dal za stěrač, hodnej grázl :evil:
No a včera jsem byla nakupovat a u obchodu, než jsem z něj přišla mi někdo na Berdu hodil kemra, chrchla, humus :WTH: Jsou to svi..
Buď nedokážou skousnout, že maj i ženský pěkný auta, nebo je to zaměřeno výhradně na mě :kick_in_your_face:
Tak nevím, co je horší, je mi z toho nanic :blbec:
Modrá corsa
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D tak jsem koupila od ježíška filtr..ještě není na Berdě, protože budu muset nejdřív vyměnit těsnění pod hlavou, abych neměla všechno zachrstané od oleje..udělám filtr spolu s výfučkem a to pak bude teprve paráda :lol: Těším se jak malá..
Modrá corsa
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:twisted: tak se po sto letech vracíím :twisted: já toho měla lidičky tak hoodně na práci a málo času. Nevím, jestli jsem to někam psala, ale máme nová zrcátka.. :roll:
No a hlavu máme přetěsněnou, ale filtr ještě ne a ne.. :-( jsem na tohle levá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Modrá corsa
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Modrá corsa
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Jééé Eponko, vítej opět mezi námi ;o)

jakpak se má bejbík? ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Kdo pak se nám to vrátil? Nám už se po tobě Mooooc stýskalo :cry: Jak pak se máš?
Corsa C 1.2i
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D mě se právě taky stýskalo..tak jsem si řekla, že se zase vyskytnu :lol: Plánuju na Berdě pár úpraviček, snad se zadaří, ikdyž budu auto postupně předělávat během léta :twisted:
Modrá corsa
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

toz vitaj zase po dlouhe dobe, doufam ze nam zase neuteces :lol:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Návrat ztracený dcery,vítej zpátky :P
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:roztleskavacka: neutečuu, nebojte :wink:
Modrá corsa
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:( a utekla..já jsem ale..zítra připojím fotky Berunky po havárce, musím je zmenšit..a trošku napíšu, jak se máme :wink:
Modrá corsa
Odpovědět