goldfit corsa 1.6 16v gsi

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Pučis89 to vyřešil za nás :lol: :lol: (promin za OT)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Pučis89>>> Nedělej si prdel, já to myslím vážně
Maro>>> Jo máš pravdu, mě to nějak nenapadlo, ale stejně se mi to nějak nezdá. Sám máš C16XE jestli se nepletu, ty motory jsou už takhle na hranici funkčnosti (jestli ti jezdí bezporuchově, tak buď jedině rád), myslím si že jakákoliv taková úprava motoru, by vedla k jeho zkáze a to velmi rychlé.

Zítra si jdu pro Cozu do lakovny a ve čtvrtek musím jet do Chomutova, tak vyzkouším zrychlení z 0 - 100 km pomocí stopek :D
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

No mám x16xe a ne C16xe.. a mám ho v perfektním stavu co do funkčnosti a výkonu, jsem jedině rád... měřil jsem ted nedávno tlaky a ty jsou suprový.. všechny válce dávají 15 atmosfér.. někerej i o malinko víc.
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

suby: Kliiiid, ja to myslel ve srande :D klidne to smazte... :)
1.5 TD
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Maro>>> Aha, tak chybička se v bloudila :wink: C16XE jsou vážně mršiny, stačí se podívat jen tady po fóru...
No nic, tohle asi sami nevyřešíme. Musíme počkat na bližší specifikace od majitele...
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Auto vypadá zajímavě... nicméně tomu, že dělá 0-100 za 6vteřin také nevěřím... vnitřek může být udělanej, ale když se udělá vnitřek tak se nedá zkrácený sání, který vychází levněji a přidá nejméně stejně jako vnitřek??

Mno rád bych aby majitel řekl jaké jsou úpravy motoru /pro inspiraci/ ... či přijel na srazík ať se můžem juknout ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

tohle autosem videl jako inzerat, vypadalo zajimave. psany vykon majitel rikal 150 koniku, original uprava primo od prodejce bylo napsany, ovsem otazka je, co s tim je doopravdy :-)
andilek
Příspěvky: 54
Registrován: 01 lis 2009, 17:09
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Příspěvek od andilek »

vim ze sem dlouho nikdo neodpovidal ale takovy vykon bez poradneho vyfuku je nesmysl, i kdyby motor prevrtal a upravil kanaly + plneni tak by ty svody silene brzdily odvod spalin a vymenu teplot za vyfukovymi ventily a fungovaly by jako motorova brzda ;-)
Odpovědět