Dubi ->ex Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI + Calibra C20XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

takže když to ohodnotí na málo, ty dostaneš víc?

btw. jak je to s tím že pojišťovna ti prodá auto v aukci a pak ti něco zapaltí? to bych fakt nechtěl aby mi nějakej cucák prodal auto v aukci když k němu mam citovej vztah :D
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Já to pochopil tak, že ta aktuální cena auta se bere asi podle nějakých jejich tabulek nebo podle cen stejných aut na trhu. Ten vrak oni potom nabídnou v nějaký aukci, někdo to vydraží, ale to auto nemá jistý. Pojišťovna tu hodnotu odečte od aktuální ceny a to ti vyplatí. Pokud s aukcí nesouhlasíš, tak si auto necháš. Pokud souhlasíš, tak pojišťovna zprostředkuje prodej a ty prachy za auto ti dá.

Pokud jsem napsal blbost, tak mě někdo opravte :D

Pokud s ohodnocenim auta nesouhlasíš, tak si necháš vypracovat posudek a když se ta hodnota bude lišit, tak to po nich můžeš vymáhat(i soudně)...
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak corsa pořád nejezdí, našel jsem si na ní trochu času a zjistil, že nejde šťáva do konektoru u čerpadala. Natvrdo přes baterku čerpadlo jede. Pojistka čerpadla byla prasklá, vyměnil jsem i relátko a pořád nestartuje...

Jinak jsme si s tátou udělali k Vánocům radost, když už byla na Escape6 akce 1+1 :mrgreen:
Obrázek

A náš nový dělník a prozatím i rodinný vůz místo vectry :D
Obrázek
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

takhle nablejskanej tranzit sem snad ejště neviděl :mrgreen: :jj_good:
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Je to nově vyvařovaný a lakovaný. :D Ale pán nám pár věcí zatajil, tak se to teď řeší... Nemělo se platit Eko, ale bylo to osvobozený přes ZTP, takže se platit bude... je tam horší čerpadlo, takže bude potřeba repas...zadní nosník je v háji, takže vyvařit...
Ale za 20 neni špatnej :D Jen je to oproti corse strašně velký, ale už jsem si docela zvykl :mrgreen:
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Volejte sláva a 3 dny se radujte, corsa jezdí :banan:
Byl spatný jeden kontakt na konektoru čerpadla. :D Trošku jsem ho přiohl, prostříkal konkorem a jezdíme. :D
Dále mám zavařený výfuk, ale dávám mu tak půl roku a bude potřeba nový a když už jsem byl v JZD na dílně, tak jsem namatlal prahy a okolí těch zátek na podvozku gumoasfaltem.

Jinak transit šel zpět k majiteli :roll:
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Korrpi píše:tohle je totálka :wink: takže čekej max 40tis :wink:
Tak přišlo 16tis , to se mi moc nelíbí :urcite?:
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od petanek192 »

To si delaj kozy ? Mas nejake faktury na dolozeni toho ze auto bylo v dobrem stavu ? Jaka byla odkupni cena vraku ?
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Faktury žádný nemám, protože se tam naházeli věci z tý modrý žejo, jinak to jezdilo úplně v pohodě, v řiti byli jen zadní tlumiče... Na vrak byla nejvyšší nabídka 3333kč :D Jako neřikám, že to byla nějaká topka, jedna strana byla orezlá(klasika u vectry), ale 16 mi přijde málo...
Počkám až přijde dopis s ohodnocením auta a pak jim odepíšu...
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od petanek192 »

Zavolej tam jako ja jestli maji v praci povoleno chlastat a taky ze jestli si mysli ze za ty penize poridis vectru ve stejnem stavu tak at ti jich privezou 5 zn je koupis .. ....

Nakonec to dopadne v pohodě ....
Nevím teda v jake jsou cenne ale tak určitě se da ta vyplacena castka navýšit ....
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jojo, počkám až přijde ten dopis, pořádně to všechno pročtu a pak to nějak pořešim... :)
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak na corse se nic neděje. Jen mi nějak rachtá retěz, tak asi budu muset udělat rozvody. A až bude lepší počasí, tak přemýšlím o tom, že bych vzal všechny plasty černou montanou, abych to nemusel pořád oživovat :urcite?: Jinak vectra opravená a jezdí :)
A konečně jsme se po X letech pustili do stavby dílny, protože do garáže se předloni nastěhoval větší kotel a auta nebylo kde dělat :banan:
Obrázek
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

:potlesk: :jj_good: :potlesk: :jede_autem:
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak jsem dneska udělal alespoň nějakou drobnost na corse. Už se mi delší dobu válela doma folie na zatmavení světel, tak jsem se inspiroval u Co-RS-áka :vyplazni: a nalepil ji konečně taky :mrgreen:
Je to špinavý, tak to moc nevynikne, ale je to znát :D

Obrázek
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

když musíš psát co si udělal a že je to fakt znát, tak to asi zase tolik znát neni :mrgreen: :sofa_fuck:
Odpovědět