speedix - Corsa B 1.2/1.4

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

no jo je to takovej konicek kterej zabere hafo casu :( , hlavne kdyz jeste chodej kamosi abych jim precalounil vnitrek nebo zapojil muziku
Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ozzy_vita »

Moc pěkná :wink:
Opel Vita 1.6 16V Sport .......
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

máš to fakt pěkný a taky to asi poletí když tam je cca 145 koní,taky se na něco takovýho chystám,mám doma ještě jeden nahradní motor tak to zkusim nějak poladit,ale jinak to máš fakt pěkný,viděl jsem tě v mimoni
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

moc moc pochvaluju krasnej kousek taky se chci casem dohrabat k necemu takovemu jinak moc pekny akorad mi nesedi lak jinak super je videt ze se vyznas a ze mas hodne volneho casu jinak jsem se chtel zeptat ten zadni naraznik sis delal sam..?? pokud jo z ceho si ho poskladal taky bych si chtel nejak ten origo upravit + predni z gsi
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

speedix>>>Koukám že jsem trošku zaspal. Dneska mi kluci o tobě říkali na srazu a já jsem vůbec nevěděl o koho se jedná. Tím se ti chci omluvit.
Chlape máš to moc, moc pěkné a ty kola jak ti lezou ven - to je brutál.
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

fakt moc pěkná práce .. jen tak dál.. moc mě nakonec mrzí, že jsem nejel do tý Mimoně.. protože bych ji rád viděl na vlastní oči... fakt by mě zajímalo, kdybys jel na brzdu, zda tam je opravdu těch 145 ps... nebo alespoň sprintík na 400m ... fakt dostat takovej výkon z osmiventilu by byl nadlidský výkon ;o) ale ten dvoulitr je to bude něco... já slintám po c20let.. ale to je spíš jen sen..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
speedix
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2007, 21:50
Bydliště: na vchu 41 35201 As

Příspěvek od speedix »

vsem co jte mi ted psali moc moc dekuji za pochvalu hrozne si toho vazim a je to pro me inspirace na pokracovani prestavby.mam v planu vyrobit bodi-kit ve stylu DTM ale nejdriv musim napasovat a vyladit ten motor.Ale fakt vam silene moc dekuji je vydet ze tady ste fakt v pohode protoze jinde je to o zavisti a to nemam rad.jeste jednou diky moc.Pokud se na neco budete chtit zeptat tak piste rad budu odpovidat
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

speedix: souhlasim s tebou vsude je to jen o zavisti a kazdej na ruznejch forech jen kritizuje a sam ma hovno - tady jsou fakt supr lidi ktery aspon dokazou poradit 8) :D
speedix
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2007, 21:50
Bydliště: na vchu 41 35201 As

Příspěvek od speedix »

a ne jen poradit ale taky pochvalit a ocenit tu drinu a ty prachy a to je na tom to nejhezci.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

jj, já si taky myslím, že jsou tu skvělí lidé. Dokonce i pomůžou s opravama. Třeba Pepex - chudák po práci maká na mém autě. A já mu sem za to moc vděčný.
Corsa C 1.2i
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

taky si rikam ze je tenhle server super a vdecim zato vam a sve corsicce bezni bych tu nemel co delat :lol: jinak fakt pekna corsa...ale chtel jsem se zeptat ja mam 1.2 33kw 8v a tys to mel taky myslim tak jaky uprvavy jsi provedl abys zvysil vykon..?? ja nemam moc moznosti takze zadny jiny motor a tak jen proste naky upravy na tom seriovem + jak stoupne spotreba diky a mas fakt kousek s pozdravem styxxy
speedix
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2007, 21:50
Bydliště: na vchu 41 35201 As

Příspěvek od speedix »

mno nejdriv bych ti doporucil zaslepit AGR ventil potom svody,sani,vyfuk cip a odpojit podtlak na olej.
speedix
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2007, 21:50
Bydliště: na vchu 41 35201 As

Příspěvek od speedix »

ahoj vsichni corsa maniaci.mam pro vas nabydku.moje koza je na prodej.pokud budete mit nekdo zajem dejte vedet.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To Speedix>> Hoď to do sekce "Prodám auto" bude to přehlednější . Jinak neni to škoda? Je moc pěkná a nadřel ses na ní jako pes. To nemluvim o financích,cos do ní narval. :cry:
speedix
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2007, 21:50
Bydliště: na vchu 41 35201 As

Příspěvek od speedix »

je na prodej za 75000 ale urite se nejak dohodnem.drel sem na ni dlouho tak ji naprodam buhvi jak levne a nehlede na to ze sem nasipal sileny penize do motoru a interieru ale urcite bych pristoupil na dohodu
Odpovědět