Zapojení autoradia>všeobecně

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

výměna origo rádia ...

Příspěvek od vaneon »

ahoj lidi ... chtěl bych vyměnit svoje origo rádio za nějakej lepší kousek ale chtěl bych zachovat funkční displej ... nevíte co s tím ???
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Je to už dýl co jsem tu četl že určitý typy komunikujou s TID displejem. Teď nevim Panasonic nebo Blaukpunt. Někde to je ve starších příspěvcích. Ale SONY to neni,tu mam já :lol: :lol:
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

rádio

Příspěvek od vaneon »

já si taky myslím že to tu někde bylo ale nenašel jsem to ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak tady píše Eric že je nutný modul k radiu aby to fachčilo přes TID
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Havli píše:Je to už dýl co jsem tu četl že určitý typy komunikujou s TID displejem. Teď nevim Panasonic nebo Blaukpunt. Někde to je ve starších příspěvcích. Ale SONY to neni,tu mam já :lol: :lol:
Tak to sme na tom stějně .). Mě taky zůstává svítit na displeji jen datum, čas, teplota.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To Mikro>> A mě svítí hovno protože jsem debil a utrhl jsem ten konektor :cry: :cry:
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Šikula no. Ale je to dobrý, dneska sem zjistil, že tak jak se mi komplet vypne radio když vyndám klíčky a nejde zapnout, tak to samý je i u firemní fabie a ta byla dycky dělaná u nějakýho mechanika, takže už mam klidný spaní, protože vim, že za to nemůžu já, že bych tam něco udělal blbě.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Máš to dobře Mikro. Takhle je to origo. Když vylezeš z auta a zamkneš tak radio je vyplý,komplet. Tak je to asi myšlený,jako abys ho nenechal hrát,třeba přes noc. Ale u tý starý Sonky byl fakt vzadu přepínač,takovej mrnavej a tim se to dalo nastavit aby to hrálo furt.
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Bude mi to chvilku trvat než si na to zvyknu no. Docela v poho to bylo, když sem prostě někam přijel, kde sem chtěl vlízt do kufru a aby radio dál hrálo. Ale nu což no, změna radia, změna podmínek.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

tak sem tam dneska osadil nove radio a je to naprosta bomba sice ejste nejakou chvilku na origo repro ale i tak oproti tomu co tam bylo :D mimochodem nechce nekdo me stare radio? :lol: pripadne by nedko rekl kolik bych si za nej mohl rict? :?: :roll: treba by to melo nakou cenu z historickeho hlediska :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
havlis
Příspěvky: 36
Registrován: 18 zář 2007, 08:49
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Zapojeni autoradia

Příspěvek od havlis »

Zdravim, koupil jsem corsicku a bylo v ni stare dobre autoradio znacky kenwood... Autoradio melo cd prehravac a kdyz mi hrala pisnicka aniz bych ji doposlouchal a vypnul motor a pak zase treba nasedl do auta a nastartoval tak pokracovala dal... Pak jsem koupil novy radio blaupunkt melbourne SD27 a to stary dal pryc, hned jsem si vsiml ze ma redukci, nevim jak se jmenuje. blupunkt ma ten normalni iso konektor co je na kabelech... ale kdyz vypnu motor a pak zase nastartuju, tak autoradio musim zapinat manualne a cas na nem se mi pokazdy vynuluje. kamos mi poradil ze musim prehodit kabely cerveny se zlutym.. to jsem udelal, ale hned jsem to zase vratil pac radio zustalo po vypnuti auta v pohotovosti a nesel z neho zadny zvuk. prosim vas tedy o radu, zda nevite jak tento problem vyresit :) moc diky a cau
EDIT:Přesunuto do "Jak na to" Používej funkci HLEDAT,dík. Havli
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já ti nevim ale mám Sony a když vypnu zapalování,tak je tam akustickej signál že jsem nevyndal panel a pak se přepne do pohotovostní polohy ,a pak hraje samo když zapnu zapalování. Když panel vyndám,musim ho pak zapnout manuelně. Tak je to asi typ od typu jiný. Ale ten červenej a žlutej drát je třeba prohodit když nedrží pamět(track,hodiny,stanice,atd.) :idea:
havlis
Příspěvky: 36
Registrován: 18 zář 2007, 08:49
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od havlis »

Abych to upresnil, stanice mi to drzi a nastaveni parametru v menu, ale track a hodiny ne a musim to zapinat manualne... Tak bych na to rad nejak prisel... 8)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak to nevim,mě se před tím,než jsem prohodil ty dva kabely vymazalo pokaždý úplně všechno. Nejlíp je nechat si to projet v servise kde zapojujou radia,protože po někom to zapojovat to je potrat. Kor po takovým praseti co mněl corsu přede mnou.Ustřihaný kabely,zbytek kabeláže od zesilovače a SBW vyndaný repro,no dobytek.
havlis
Příspěvky: 36
Registrován: 18 zář 2007, 08:49
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od havlis »

Jo to mas recht, nekteri jsou opravdu prasata... :o ale ja takovy prase nehci bejt, necham to na servisu. tak diky moc. cus
Odpovědět