System´s corsa B C14NZ

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

System´s corsa B C14NZ

Příspěvek od System »

Zdar, tak jsem se konečně odhodlal k nahrání pár fotek mýho miláčka...r.v. 94, dovezená z De, klasická 14tka i :)
Výbava:el.zrcátka, střešní okno, vyhřívání zadního, brzdový světlo (i když momentálně nedrží na skle). do budoucna plánuju celolak, nějaký kolesa, folie na zadní okna a v nejbližší době čirou optiku na předek a trochu jí ponížit..všechno spíš decentně protože s nim každej den jezdim do školy.
Naposledy upravil(a) System dne 16 zář 2013, 17:52, celkem upraveno 2 x.
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Kvete ti fest, ten volant je z ceho?
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Kdyby nebyla ohnilá, tak je pěkná, ten lak je supr ..
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

Diky:) ten volant vypadá na koženku, už tam byl po předchozí majitelce, takže nevim přesně...mam v plánu potažení černou kůží protože tady jsou vidět jemný oděrky.
a k tomu jak kvete...bohužel, neni nejmladší:-( snažil jsem se to vykitovat, ale nestihl jsem to hodit do laku.Vlastně je to dobře protože to kvete i přes kit...neví někdo co s tim?
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Vybrousit totalně na plech, přetřít nějakou kvalitní základovkou nejlepe na zkorodovaný povrch (ta drží jak svina), pak bud plničem a nebo tmelem, vybrousit jemným smirkem do hladka a stříknout požadovanou barvou a hotovo. Nikdy se nedáva na rez kit.. je to k hovnu a bude ti to hnít pod tím, takže si nepomužeš.
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

očistil jsem to, ale ne uplně na čistej plech...ani to nejde, prodřel bych se skrs protože jsou na povrchu jakoby vlnky jestli víš jak to myslim.takže někde už byl čistej kov a vedle v prohlubni rez.Bohužel jsem věřil tátovi když řikal že to takhle stačí :(
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
alex
Příspěvky: 51
Registrován: 21 lis 2009, 20:04
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alex »

Vse na cisto a pokud nejde vystrihniut(riznout a napasovat novej plech) jinak pekna barva s glitrama takovou sem kdysi strikal segre ram na jizdni kolo! :wink: !!mno a hlavne pokud mas vybroseno+zaklad+kit+filer. tak pozor vse je porezni a pokud hned neuzavres barvou tak zacina vse na novo!
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

toho se prave bojim...řezat to nechci, na to nemam vybavení:( a co se týče laku, taky to bude adrenalin protože se mi nechce "vyhazovat" tisíce za lakovnu (chtěl bych rovnou stříknout i nárazníky a lemy) a pak rozleštit původní lak. původně jsem sice uvažoval o celolaku černý, ale za prvý to tu má každej a za druhý ty prachy radši nacpu jinam:)
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Kdyžtak pošly potom foto po vybroušení.. a řeknem ti jestli to stačí nebo by to ještě potřebovalo. Samozřejmě že to smirkem neuděláš.
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

jj, pak to sem hodim:)
ale větší starosti mi dělá podvozek...konkrétně ty nosný profily (jestli tomu tak můžu neodborně řikat) jsou celý zrezlý a i na technický měl řeči (i když to se pořešilo jinak :oops: )...nevíš o někom kdo by to dokázal vyvařit, očistit a natřít, popř.nastříkat za rozumnou cenu?
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Všechno co půjde, tak obrousit na kov !! pak základ.. pak jemnou vrstvu kitu pro dorovnání a vybrousit a pak lak když dáš lak ( jako od lakýrníka) a né žádnej sprej, tak už ti to neprorezne .. sprej v sobě nemá tolik laku, aby to podrželo tu vodu .. A pokud tam máš díru na skrz, tak 100% vyříznout a vyvařit .. jinak to budeš dělat pořád dokola :wink:
Nosníky není těžká práce vyvařit .. v klempírně by ti to mohli udělat a ani by to moc stát nemuselo .. ;-) zbytek si doděláš - základovka ( aspoň 3 vrstvy) a pak tlumex ( gumoasfalt) a to ti podrží vodu .. :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

hod tam odrezovac T pak az zakladovku nejlepe tu drasi formex ale staci i antikorozni a nato az tmel a lak :wink:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

nj, kluci vám se to mluví...jenže já nemam v garáži ani elektriku natož rampu abych mohl něco natírat zespodu:D a obracet jí na bok se bojim...
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

a ještě k tomu laku,..za kolik mi dokáže namíchat odstín a stříknout nárazníky, lemy plus někde kus kytu?:)
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

kus kitu se nestříká :) stříká se celej díl .. podle toho jak je velkej, když narazíš na levno, tak blatník 1500,-kč, nárazníky 2000,-kč :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Odpovědět