FizzBiker Corsa B 1,0 12v

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

FizzBiker Corsa B 1,0 12v

Příspěvek od FizzBiker »

Tak sem ji tak nejak podedil... dovezl sem ji pri "kalamitě" na letnich slikách bez vzorku... kromě klimy zadna vybava okna manual sibr nema špigly manual... trosku popelka skoro nejede, chudá smes ale uz se to řeší.... nove pisni krouzky, novy vyfuk, nova palivova pumpa a filtry, baterka a takove blbosti...

zrovna sem auto hodil na zimaky 175/60/14 co mi zustaly z nissana prošel trochu motor a okoli, dira v sani za vahou vzduchu, spatne zapojeny podtlaky, a dalsi blbosti... uz se to chova o neco lip ale zrejme bude problem s dodávkou paliva konkrétně s litráží,...
uvidime ted je -16°C tak se mi nechce se v tom drbat a na dilně mam mazlika takze to necham jak bude trochu snesitelnejc... jo jeste sem tam hodil platinovy svíce co mi zbyly z nissana...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

tak dneska sem na tenisaku trochu mákl zmeril sem prutok pumpy a popravde nic moc a nez shanet nejakou jetou tak sem dal z nissanu sunny 1,8GTi, do drzaku po mensich upravach padla perfektně... litraz by mela byt cca 180l/h coz doufam bude stacit uprave kterou zacnu rozebirat az se mi podari vyresit to tupé cukání... pumpou se to ponekud zlepsilo... takze uz mi zbyva jen striky nebo FPR, případne AFM... nu uvidime...
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

no tak dnes se mi zlomil takovej ten bazmek silentblok na razeni u prevodovky vubec nechapu ze takovej kousek niceho mohli dat na razeni tak sem to vyhodil a predelal napřímo... krom toho ze jdou zase radit vsecky kvalty ma ted radicka mnohem lepsi chod zadny giglání a kvalty presne zapadaji... 8)

parada a doporucuju... :wink:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

budou nějaký úpravy na sezonu ? :)
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

:D pokud myslis zvenku tak ne...

pod kapotu neco jo... asi to oturbím... lepsi pumpu uz tam mam, striky se taky nejaky na dilne válí k tomu nejaky emanage ale je dost mozny ze to nejak +- poresi ty striky... prve se ale musi vyresit ty problemy treba jako ze to prd jede a cuka... asi to bude ta vaha no... premyslim jestli nedam nejakou uplne jinou...
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Oturbim ? :D kolik myslíš, že ten motor vydrží ?
Pokud jsi chtěl výkon, tak sis měl rovnou koupit GSI 1.6 16V .. tam nepotřebuješ turbit .. :)
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

zaprvy nekoupil sem si to v pravem slovy smyslu dostal sem ji za přepis....

zadruhy kdyz se ten motor vysype tak pude do srotu ale je celkem ok tak nevidim duvod (teda krome toho ze je to nemecky auto)

zatreti kdyz se chcu pekne svest urcite bych nesel do corsy ani GSi ani nic jinyho na to mam jiny auto mrkni se na nissanclub.cz pod prezdivku fizzbiker

:wink:
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Lukkasi,
Ty mu dáváš, nu i když kdo chce výkon, musí mít alespoň GSI, anebo rovnou C20XE, což? Pravda je neúprosná a je taková, že 1.0 12V nemá výkon, tedy jede to, drží to tak nějak pohromadě, ale trochen to sténá, to je tím, že se těm 3 bratrům válcům trochen stýská po svém 4 bratříčkovi. Neříkám, že 3 válce jsou málo, je to to nejlepší co může být, ale když jsou 3, tak musí mít naproti sobě další 3 kamarády (V6), jinak se to nedá. Nechci nikomu kazit radost, když jsem jezdil s touhle Corsou 1.0 12V co má nevlastní máma, tak jsem byl docela překvapenej, jak se to dokáže odpíchnout, když jsem si pak pořídil GSI, byl jsem úplně v prdeli z toho, jak to tahá a když mě nedávno svezl Tiger.s, tak jsem sral magi v kostkách... :D
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

A já si říkal kde se ten bordel vzal :smich:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

No jen se směj :D
Petr
PS: počkej, až Tě svezu já a to si čuď, že když mě omrzí GSI, dám i poslední korunu za 2,0 16V Turbo z Cali a nějak to tam narvu. :D
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

jak rikam na svezeni mam jiny auto tohle je nakupni taska a taky to techle sracek co sou venku radsi bych auto nevytahoval... teda kdyby nebylo zase cely rozdelany.... :D
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

:gayfight: Superrrrr :)
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

já sem jen zvědavej jestli už tam konečně někdo narvete V6 :P
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Když to vemeš po stránce výkonu tak v6 má 170 nebo 190hp a to samí dostaneš z c20xe a ušetříš u toho 50-60kg na přední nápravě což je znát na týhle mini karoserii s takhle jednoduchou nápravou :)
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

konecne to nekdo natukl...

hmotnost... deviza toho mrnavyho 3valu.... nikdo po tom motoru nechce aby trhal asfalt bych se v tom bal jezdit,... dyz prejedu zmrzlou zizalu je to jak retarder... proste chcu jen trochu svižnosti... dycky me lakalo nafouknout nejaky maly prditko... 8)
Odpovědět