jak na čidlo kliky c14nz

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
stancek
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2010, 15:18
Bydliště: Mladá Boleslav

jak na čidlo kliky c14nz

Příspěvek od stancek »

zdravim potřeboval bych poradit přehazoval jsem motor u corsy a ted potřebuju napojit čidlo kliky na c14nz jenomže jsem zjistil že tam není to ozubené kolo kvuli čidlu kliky myslíte že to budu muset přemontovat ze starého motoru? předem díky za odpovědi
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

a co si mel predtim za motor? nektery typy motoru maji ozubeny kolo pro cidlo kliky na remenici, u nekterych motoru ma cidlo dirku v bloku, a to ozubeny kolo je schovany jako soucast kliky vevnitr...
stancek
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2010, 15:18
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od stancek »

no hele byl tam x12sz motor já sem právě vše zapojil u c14nz jenomže sem zjistil že mi to nehází jiskru tak tam musim napojit i všechny čidla co byla u toho motoru jinak to nerozchodim co myslíš?
stancek
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2010, 15:18
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od stancek »

leda že by bylo ozubené kolo za tím plastovým krytem musim na to mrknout pak
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

jezis. X12SZ a C14NZ maji uplne jiny elektricky svazky... to musis vymenit taky.. hlavne to ma kazdy jiny konektory, X motory maji cidlo kliky na ozubenym venci, C14NZ ho snad ani vubec nema.
stancek
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2010, 15:18
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od stancek »

ok já tam mám elektrický svazek c14nz mám i vše zapojeno ale nehází ani jiskru takže to znamená ještě vyměnit elektriku v přístrojovce protože tam je to dělaný pro x12sz který má právě o asi 4 čidla navíc a to je podle mě ten problém proč nechytne
Odpovědět