Dojed - Corsa B 1.7 D

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Dojed - Corsa B 1.7 D

Příspěvek od Dojed »

Bydliště:Branka u Opavy

Auto:Corsa B 1.7D,r.v.01/2000,dovoz z Francie

E-mail:VencaDemel@seznam.cz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pěkná... držím palce ať se brzy podaří dát zase dohromady ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

pokec

Příspěvek od Dojed »

Jak už jste si asi všimli je bouraná na předek a trošku i na zadek...objevil jsme ji na tipcars u Kučery z Hatě.Vozí lehce bouraná auta z francie.Na internetu bylo plno Corsiček co bylo bouraných,ale už zpravených,ale pro mě je lepší když si to necham zpravit a vim jak byla bouraná a vim,že to bude dobře zpraveno.Takže ač jsme ji ještě neviděl,neslišel ani neřidil dal jsme na ni zalohu.Doufam,že s ni budu po opravě spokojen.Rodiče maji fungl novou Astru G...maji ji 10let a jsou s ni spokojeni.předtim měli Corsu 1.5td lide kola 15",ET38 a gumy 195/50 a byli hudně spokojeni.takže jsem si našel pár řádků o corse.Prošel jsem cely vaš net a usoudil jsem ,že nebudu lidovat.Není to žádný citroen saxo...motor je spolehlivý,díly se dají sehnat a levně...také v tuningu vypadá hodně pěkne,ale musí se to umět.mám už vyhlídlé nějaké díly,ale to až po zimě.Zatim zjistim jestli nema někde aua a opravim.Oprava bouračky bude do 10000,-a za corsu chcou 55000,-
Napište co si o tom myslíte vy...předem děkuju za každou radu a ztížnost
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

To Velbloud

Příspěvek od Dojed »

Diky moc...bohužel musim počkat max. tyden než mě ji přivezou z francie...a pak budu makat
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

plány

Příspěvek od Dojed »

no a až budou opraveny všechny závady tak se začne vylepšivat...asi v 1.ředě budou kola...určitě 15",ET38 asi 7"šiřka,gumy 195/50 45 nebo 40.
Pak nějaký křidýlko...určitě nee z GSi je na každé korsičce...ne že by bylo škaredé,ale tuning je o odlišování a né,že kupim všechno to co maji ostatni a jsou s tim spokojeni...
Předni světla Engle eyes...černe a zadni taky černe
o snižování jsem zatim neuvažoval...možna jen nižši pružiny jen 20mm
a podle toho jak bude hrat radio s reprakama vyměnim radio a přidam něco do pláta,zesák a basák do kufru.
Av interieru časem taky něco změnim...
A až bude vše co jsme psal nahoře tak asi se budu divat i na nějaké nárazníky a prahy,ale zatim o tom neuvažuju...zatim jen decent tuning
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

... mas na tom jeste hafo prace, ale drzim plce v planovanejch upravach :D
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dojed »

Vtomas píše:... mas na tom jeste hafo prace, ale drzim plce v planovanejch upravach :D
njn to teda mam...diky za přízen
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dojed »

pepex píše:myslim si že tohle je lepčí 8)

http://opel.sbazar.cz/opel-corsa-1-6-gs ... 52868.html
mě se zdá,že nee...sice je to GSi a má hodně koní,ale proč když to ma klimu a je v kuži to prodava jen za 30000,- a po zkušenosti,že tam ma tak malo fotek s tim něco bude.Přece když chcu něco prodat tak tam dam maximum info a fotek...a ja jsem chtěl auto na ježděni do prace a ne na sprinty.A taky rok93...mě se to zdá staré...nechcu někoho urazit ,ale moje představa je 2000+ a at ma servo a airbag aspon pro řidiče...
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

to je fakt zalezi na co budes auto potrebovat - ja kupoval auto do prace a ted toho trochu lituju ze mam tak slabej motor :( , ale zas povinny ruceni mala spotreba - stejnak Corsu necham jako druhy auto

kdybych kupoval diesela tak by to byl motor 1.5TD
...k tomu inzeratu za 30tis. je to hodne podezrely, ale mit pripravenech 65tis. na auto tak po tom skocim a bylo by mi jedno dat 35 do opravy nebo upravy - je to uz proste raketa :D
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dojed »

Vtomas píše:to je fakt zalezi na co budes auto potrebovat - ja kupoval auto do prace a ted toho trochu lituju ze mam tak slabej motor :( , ale zas povinny ruceni mala spotreba - stejnak Corsu necham jako druhy auto

kdybych kupoval diesela tak by to byl motor 1.5TD
...k tomu inzeratu za 30tis. je to hodne podezrely, ale mit pripravenech 65tis. na auto tak po tom skocim a bylo by mi jedno dat 35 do opravy nebo upravy - je to uz proste raketa :D
njn,ale kdyby jsi to chtěl za 2 roky prodat tak 40000 a niž...si myslim.Takže by jsi hoděn prodělal a za to už je spoustu dílů...když něco kupuju tak abych na tom později hodně neprodělal a myslim,že na te "moji" to tak bude
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Dojed »

Moc děkuju zprávci netu,že mě dal tu nádhernou fotečku GSi-čka s lambo dveřma...sám jsem to nezvládnul...smekám :twisted:
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

koupis auto a uz nikdy z toho nedostanes co si do toho dal, auto muzes mit rok a uz ho neprodas za ty penize co si ho kupoval a to nemluvim o dalsich vecech jako je tuning - kazdej radsi koupi origo nez udelany - muzes do toho nacpat pul mega a v zivote se ti to nevrati

nerikam ze 1.7 diesel bude spatna Corsa, ale z vlastni zkusenosti bych ted sahnul po te 1.6
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dojed »

to Vtomas.Souhlasim,ale mam vyhodu v tom,že dam jen za auto(55000,-),přepis,pojistku a rodiče mě zaplatí opravu...podporujou mě v tom a mají mě rádi...narazniky se přece daji oddělat a dat vše do původního stavu...neřikal jsem,že všechny dily vyměnim za tuningove,ale udělam jen lehky tuning tak at se daji oddělat a vyměnit za původní
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

...urcite, ale uvidis sam koupis kola, kridlo, pak budes chtit podvozek a dalsi a dalsi veci - taky jsem chtel mit auto jen do prace a na normal jezdeni a v nem muziku...jenze pak to prijde :D :D ale treba taky ne :D
Odpovědět