corsaSi > Corsa B - 1.4i 8V

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

corsaSi > Corsa B - 1.4i 8V

Příspěvek od Havli »

Další 1.4 mezi náma. :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

vítám tě, pěkná barvička :wink:
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

zdravim vsecky :) jsem rad ze jste me tak pekne mezi sebe vzali :-) corsicku uz ale mam asi pul roku a prihlasil jsem se protoze me napadlo ze tady by mohli vedet co je s tim razenim jinak corsa jede super a neco o ni teda :-) r.v.93 1,4 8v Si sport motor C14SE 60kw ma el. okna ,el, zrcatka ale nema airbag. momentalne uz mam i zadni i predni cire svetla takze behem pristiho tydne jak budu mit kabel tak dam nove fotecky :-) uz je peknejsi mno. uz nevim co psat asi jeste ze predtim jsem mel trochu silnejsi auto mazdu 1,6 16v turbo 103kw a corsu jsem koupil kvuli spotrebe a nakonec jsem mazdu prodal a corsu si nechal :-) tak a davam fotku zatim jak vypadala corsa jak jsem ji porizoval
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Mohl bys hodit prosíím foto motoru? :D
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

jasne nafotim i motor ale fotky budu mit az pristi tyden ted nemam kabel abych je mohl stahnout do pc 8)
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

jo a pro Scarynku taky mas peknou barvu, sice jeste nevim jakou mas :lol: ale urco bude pekna :wink:
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

a jeste jsem se chtel zeptal jestli tady neni nekdo z ostravska :-) jo a vcera jak bylo tak pekne tak jsem se byl projet na letiste v mosnove, protoze jsme tam vzdycky jezdili sprintovat a bylo tam asi 10 aut :-) ale same velke obsahy tak jsem je nechtel strapnovat a jak jsem odjizdel tak prijizdela honda crx a mitsubishi eclipse tak jsem rekl tumu s tou crx jestli nedame sprint :-D a typek ze je to zbytecne i kdybych mel gsi :-) ze to ma upravene na 170 koniku :-) bylo to vti tak jsem trochu zavahal ale rekl mu jestli to nezkusime a jo dal me ale byl jsem asi tak metr za jeho zadkem asi na 250m coz si myslim ze je dobry :-) skoda ze na tuningu tady v koprivnici neni do 1,4 ale do 1,6 na ty hondy 1,6 se moje 1,4 nechyta skoda :-) a co vy cop mate gsi davate hondy na sprintech?
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Tak jestli o jednu délku tak je to slušný na 8 ventil
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Když přijedeš do Jihlavy na sraz,tak dáme sprint spolu. Ale asi mě dáš, páč mám slabší 1.4 :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

corsaSi>>> To tě asi šetřil, nechci tedy shazovat tvůj výkon, ale na silné V-tecy nemam ani já, Honda je prostě Honda
Corsa C 1.2i
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

jo no to nevim jestli me setril ale myslim ze corsicka jede slusne je dost svizna a myslim ze by opravdu potrebovala 6ku protoze kdyz jedu po dalnici tak maximum je tam celkem rychle :-) a ted jak mi nejde zaradit ta 5ka tak je to napytel :cry: no jinak do jihlavy to mam celkem zajizdku tak prijed na tuning do koprivnice :wink: ale to nevim jestli jeste corsu budu mit chci asi zase neco kolem 150 koniku protoze jak me vcera dala ta honda mi moc dobre neudelalo i kdyz jsem to bral spise ze srandy
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

corsaSi>>> Já to mam taky do Jihlavy daleko cca 250km. Jinak určitě budu v Tejnici..
Corsa C 1.2i
corsaSi
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2008, 10:28
Bydliště: bransberk :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od corsaSi »

chtel jsem tady dat par novych fotek, bohuzel uz po bouracce ale nejde mi to je nejaky problem? nebo to mam ja z netem? kdyz tak bych poprosil az mi da nekdo icq a ja bych mu je poslal a on by je tady dal dikes zatim cusky
Odpovědět