Dudu - Corsa B 1,5TD Isuzu + historie Bravo + Golf

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

to bych neřek. Peníze řeším hodně. Je třeba si uvědomit že jsem tyhle auta je výsledek 7mi letý práce. Další věc je že si téměř vše dělám sám popř. lakýrnické práce můj otec... takže asi tak.
Jak už jsem jednou psal: někdo kouří, chodí do hospody popř. má jiný druh zábavy. Já mám jen a jen auta - teda hned po přítulkce :twisted: která mě v tom ale docela podporuje. takže klid.
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

dudu: to mas pravdu, ale clovek kterej nekouri a nepije a chodi do skoly tak toho taky nemuze moc poridit :? :(
vsechno je jen o penezich :cry: :cry: :cry: :cry:
jeste ze uz si vydelavam :wink: jinak delat kozu v dobe kdy jsem chodil do skoly by sem toho moc neporidil - ikdyz jsem mel hafo brigad a prazdniny jsem neznal

v tomhle smeru a vlastne ve vsech jsem nebyl nijak podporovanej - na vetsinu veci jsem si musel vydelat, ale jsem rad - aspon jsem se dost veci naucil :wink:

uz jsem treba vdecnej rodicum - dostal jsem od nich v 18 penize na ridicak a hned se delalo ''C'' uz v te dobe stalo nakejch 13000,-

ted bych uz do toho nesel davat 25000,-

sorry ze jsem tak odbocil :oops: ale chtel jsem to napsat
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

jeste jsem chtel napsat - beru lidi jako je Dudu - fakt maser s velkym M
ma uz hafo zkusenosti a to je videt na jeho udelanejch autech (hlavne vsechno delal sam)

neberu lidi ktery daj auto nejake firme a oni ho postavi - pak se s tim autem predvadi na srazech jako Showcar
......a opet jen prachy - mam zkusenosti s lidma jak jsem psal o radek vejs a nejsou schopni vymenit ani kolo u auta :cry: a to je dost smutny :roll: :oops:
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

jj taky nemám rád lidi co si nechaj vše postavit. Ale zase na druhou stranu úplně vše (pokud chceš profi výsledek) si úplně sám neuděláš.

Já si např. udělám vše kolem laminátu a leštění. Proto bude na golf téměř vše v chromu a ve zlatě. Já si vše dokážu připravit pro chrom a kluci od lestimekola mi zařídí povrchovou úpravchu chrom/zlato.

Taky otevřeně říkám že nebejt mojeho otce tak bych asi nic nedělal protože pro mě jsou základ kola a luxusní lak. To první jsem schopnej udělat. To druhý ne. A nebudu se tady masírovat jakej jsem lakýra. Nedokážu prostě vykytovat zavařený věci tak aby to ve finále bylo pěkně rovný. To musí on. Pak vybrousit stříkačák a plnič NP - to zvládne cvičená opice.

Samozřejmě, člověk na tohle potřebuje kopici peněz. Ale když začnu šmejdit po netu, zjišťovat, ptát se tak si téměř 90% věcí udělám sám a uplně vše co musím koupit tak kupuju za ceny který jsou ještě pod nejnižšíma na netu. Mám prostě pár dobrejch známejch ještě z dob kdy jsem byl považován za jednoho z nejlepších leštičů v ČR. Jeden příklad za všechny - elektrony na Bravo vyšli (kupoval jsem fungl nový) na 8tis sada :twisted:
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

noo dudu ja by som sa neobmedzoval na tvojom mieste,vsak aj ten motor na tom golfe je ako lusk.ked si aj to ty delal tak niesi len dobryy lakyrnik ale aj mechanik. fakt hustee :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Dudu píše:jj taky nemám rád lidi co si nechaj vše postavit. Ale zase na druhou stranu úplně vše (pokud chceš profi výsledek) si úplně sám neuděláš.

Já si např. udělám vše kolem laminátu a leštění. Proto bude na golf téměř vše v chromu a ve zlatě. Já si vše dokážu připravit pro chrom a kluci od lestimekola mi zařídí povrchovou úpravchu chrom/zlato.

Taky otevřeně říkám že nebejt mojeho otce tak bych asi nic nedělal protože pro mě jsou základ kola a luxusní lak. To první jsem schopnej udělat. To druhý ne. A nebudu se tady masírovat jakej jsem lakýra. Nedokážu prostě vykytovat zavařený věci tak aby to ve finále bylo pěkně rovný. To musí on. Pak vybrousit stříkačák a plnič NP - to zvládne cvičená opice.

Samozřejmě, člověk na tohle potřebuje kopici peněz. Ale když začnu šmejdit po netu, zjišťovat, ptát se tak si téměř 90% věcí udělám sám a uplně vše co musím koupit tak kupuju za ceny který jsou ještě pod nejnižšíma na netu. Mám prostě pár dobrejch známejch ještě z dob kdy jsem byl považován za jednoho z nejlepších leštičů v ČR. Jeden příklad za všechny - elektrony na Bravo vyšli (kupoval jsem fungl nový) na 8tis sada :twisted:
tak o laku na auto je to bez debat - podud nemas praxi tak jses v prdeli
hoooodne me pak sere kdyz obcas na nakym srazu vyslechnes nejakou prezentaci (o aute) a ten clovek to ma slusne nauceny a nevi ani o cem mluvi - a slysis tohle mi delala tahle firma a .........
joooooo asi sem se mel lip narodit :lol: protoze kolikrat tejpek kterymu je 25 ma auto za pul mega a dalsich pul mega tam ma nasypano tak te to dost zarazi
nerikam nijak ze bych nevydelaval slusny prachy - na ty jsem si nikdy neztezoval a snad jeste nebudu - ale Tuning je slusnej zrout penez a muze to potvrdit kazdej co je na foru

vis mam docela dost blbejch zkusenosti se zavisti atd. tady je to naprosto uplne o necem jinem - kazdej radi a chvali

proto dost lidi tady obdivuju - jako ses ty, velbloud, suby,erik.....mohl bych jmenovat......
a ty blazny ktery chodej jeste do skoly -- dostavat od rodicu kapesny a vsechno nacpou do auta, tak to nemusim ani komentovat - jeden z nich na kteryho si vzpomenu je Svoby :wink:
kdyz jsem chodil ja do skoly - sotva jsem mel prachy na benzin a dalsi veci
fakt chodit do skoly a zaroven v aute delat muziku a schanet novy kola - to je maserovina :twisted: je tak dal Svoby :wink:
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

no jo Vtomas: mas uplnou pravdu,ja mam 20let a musel som si pozicat od brata aby som naskrabal na corsu a cele leto som delal na poste postoveho dorucovatela co neni med liizat aby som si ju konecne mohol kuupit.
a nekomu tatiinek kupi auto za pol meloona,to je nefeer ale co uz.
nech ta moja corsa uz vypadaa hociako ale premna to je najkrajsie auto,lebo som si nan vydelal sam.
kazda nova malickost mi udelaa naladu a na novom aute s plnou vybavou by toho moc nenadelal a neverym tomu ze niekto zvas by zacal mracit kapotu na 500000sk aute.
musyme si postacit stym co mame a vyzdvihnuut to a zamozrejme ze nato treba peniazky ale kdys sa clovek vie obracat tak si vzdy neco zozenie lacneji. :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

znám spousta hustejch týpků co maj v 18 auta za 0.5-0.75mil a pak ještě chodí a prohlašujou - teď jsem dával Porsche brzdy, teď jsem dával nerez vejfuck atd. A pak z něj vyleze že drzdový destičky mu museli udělat v servisu. Nevadí mi když mladej kluk má auto za ranec a dokáže říct - tohle auto mám jen díky rodičům který mi ho koupili protože sám bych si na to nikdy nevidělal. Taky mám jednoto takovýho kámoše. Líbí se mi na něm to že je upřímnej a neschovává se za "papíka" kterej tvrdě maká aby na to vše vydělal.

lubo: myslím si, že každej člověk pokud bude chtít a má jen trochu zázemí tak bude schopnej vyndat pár kravinek z auta, obrousit je, nastříkat je klidně "jen" kvalitním sprejem a zas je vrátit. Na tuhle práci člověk nepotřebuje žádný zázračný nadání. Je to jen o vůli a o tom chtít něco dokázat - buď sobě nebo okolí :wink: Můj první golf byl o tom dokázat si něco sobě, golf pro rok 2008 bude o dokázání šikovnosti českejch ručiček okolí :twisted:
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

no ten golf aj vyzeraa ze nepopapal tam moc penazii ale skor nanom vela udelala tvoja zmyslavost a napady.to mas pravdu ze se daju udelat nejaky vecicky aj neskusenemu cloveku ale u mna to potrebuje cas,najskor si trocha zarobiim a udelam potom viac vecii naraz nech to nevypadaa nesuurodo.
ja mam taky kamosa co ma trojkove BMW a lubi sa mi ze nieje namysleny a povedal ze keby maly LADU tak by sa na nej nehambil jazdit.ale ty vies presne o ktorej skupine ludii tu je rec
:(
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Tome díky.....
I German Style !
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Klobouk dolů všechna auta jsou parádní
automatic
Odpovědět