Tvistr - Corsa B X12SZ

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tvistr
Příspěvky: 18
Registrován: 24 bře 2008, 17:49
Bydliště: Chomutov

Tvistr - Corsa B X12SZ

Příspěvek od Tvistr »

Čaute lidičky,tak sem se dostal k tomu abych se zaregistroval,ale s fotkama sem se nějak loudal. Předem všechny milovníky černé barvy zklamu.Jediná barva co sem nechtěl byla červená a jak se říká od odříkaného největší krajíc.Je to tak mám červenou Corsu z roku 97 koupená v bazaru od druhého majitele.První majitel z němec.Corsa je bouraná na levej blatník,ale všechno je snad OK.Najeto podle tachometru 53000 km.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Příspěvek od cache »

53000km na auto z roku 97 je pomerne malo.. Mas k tomu servisnu? Ak nie, tak to podla mna ten druhy majitel (cech) stocil..
Ja som mal pri kupe rovnako stareho auta 89000km a kedze nemam servisnu, tiez pochybujem o realite..

Inak, pripada mi troska divne, ze vsetky plasty okrem bocnej listy su v laku.. :think: Zeby bola ta lista dokupovana nova?
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

bud a nebo to majitel nechal striknout po te bouracce jak pise, jinak sem kupoval mazlika s 88tis z 96 se serviskou po prvni majitelce ktera s tim jezdila jen obcas do prace, ale tech 53 je fakt malo :roll: volant pedaly a radicka sou v poho? nejsou osahane? pak mrknout na bocnice sedadel jestli nejsou osoupana :wink:
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Příspěvek od cache »

K farbe - hej, moze byt. Ale vyzera to takto zvlastne, bud mal nechat predosly majitel viac ciernych prvkov, alebo ziadne.. Mozno planoval casom listu odstranit a montazne diery zatmelit a prestriekat, len sa k tomu uz nedostal. Ale ak mam pravdu povedat, "zakladna" cervena farba sa mi nepaci na ziadnom aute ziadnej znacky, ale kazdy ma ine chute :)

Anyway, nech korzicka dobre a dlho a bezproblemovo sluzi :)
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ja bych hned ve vsem nevidel zakopaneho psa, je to velmi mozny vemte si ze s auty se driv tolik nejezdilo a ze corsa byla je vetsinou druhe treti auto v rodine a jezdi s es nim na nakupy a do prace, takze velmi mozne to neni passat nebo superb nebo kokta aby mely za 3-4 roky najeto 150-250tis km :lol:

Jinak hezka a moc se mi libi ze ma lemy a narazniky v laku , tak te tu vitame 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Koukám že máš ještě neodpaněný motor :D na servisku se kucí moc nehraje, pač dneska se falšuje úplně všecko a serviska je to nejmenší :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

pěkná... tyhle kola jsem měl původně taky - jsou to origo edice World
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Tvistr
Příspěvky: 18
Registrován: 24 bře 2008, 17:49
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Tvistr »

Díkes za uvítání, mě se to taky zdálo až moc podezřelí, ale jak sem se na netu předem připravil (hlavně tady) tak podle mě by to mohlo sedět. Bavra je nová,ale na těch fotkách je nějak moc oranžová. Řadička, pedáli všechno skoro netknutý a měl sem s sebou známího automechanika a ten taky na nic nepřišel ani když sme to pak v dílně rozebírali. A to se vrtal skoro ve všem,bubny prej jak nový svíčky taky v pohodě jen nefungujou světla zpátečky,ale zítra to už bude fungovat :D Jinak servisku nemám,ale mám německý papíry, a dokonce i kod k rádiu a asi i kod k imobilizeru :D
Corsa B 1,2 33kW - X12SZ
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

tak hlavne at slouzi :wink: a nezlobi :lol:
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Jo jo přesně jak říkal toxic-q hlavně ať to jezdí a nezlobí, protože v opačném případě...... :(

Ale nikomu to samozřejmě nepřeji, to ne.
automatic
Uživatelský avatar
Tvistr
Příspěvky: 18
Registrován: 24 bře 2008, 17:49
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Tvistr »

Corsa slouží v dobře a věřím že ještě dlouho bude, sice byla chvilku "marod" s vejfukem, ale už je zase jak rybička. Známej ještě vyměnil svíčky a kabely k nim a i pylový filtr. No a zase máme na nějakej čas klid.
A až teď si všímám kolik Cors jezdí po našich silnicích, takže Vás kolegové všechny moc zdravím :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B 1,2 33kW - X12SZ
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

cache píše:53000km na auto z roku 97 je pomerne malo.. Mas k tomu servisnu? Ak nie, tak to podla mna ten druhy majitel (cech) stocil..
Ja som mal pri kupe rovnako stareho auta 89000km a kedze nemam servisnu, tiez pochybujem o realite..

Inak, pripada mi troska divne, ze vsetky plasty okrem bocnej listy su v laku.. :think: Zeby bola ta lista dokupovana nova?

ja mam 98 a mel sem 140k coz by tak odpovidalo!
1.5 TD
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Tvistr píše:Corsa slouží v dobře a věřím že ještě dlouho bude, sice byla chvilku "marod" s vejfukem, ale už je zase jak rybička. Známej ještě vyměnil svíčky a kabely k nim a i pylový filtr. No a zase máme na nějakej čas klid.
A až teď si všímám kolik Cors jezdí po našich silnicích, takže Vás kolegové všechny moc zdravím :D
Jn,presne! ted si snad vsimam vsech cors co tu v ostrave jezdi,drive sem si jich ani nevsim a ted! Corsa 4 ever :D zatim
1.5 TD
Odpovědět