Výroba Angel kroužků...

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Tam mam tyčku cca 70cm .. :twisted:
A mam tu ještě jeden problém ... ty staré světla (jak to do nich chci dělat), tak jsou černé, už prostě nejsou vevnitř chromované .. čím bych to měl udělat aby to bylo zase OK ..? :?: :roll:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Lukkas píše:.. čím bych to měl udělat aby to bylo zase OK ..? :?: :roll:
To už neuděláš...
I German Style !
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba Angel kroužků...

Příspěvek od Pučis89 »

LLuKKi píše:
Pučis89 píše:Vcera jsem se pustil do vyroby angel krouzku! V mych angelech byl jen jeden origo a chtel jsem dodelat druhy... V mem pripade jsem i nastrikal cernym matnym sprejem ty chromovane krouzky,i vnitrky blinkru a a pravdepodobne jeste vnitrku na parkovacku(ani nevim proc to tam je kdyz jako parkovycky jsou ty krouzky) :urcite?: ...

Coje potreba: 4x bile LED diody, 4x odpory 620(ohmu) a tyc z plexi skla co se dela do zaluzii,pajka cin :) a nakonec stribrnou lepici pasku... Cele me to vyslo asi na 130 Kc..

Snad to se to nekomu bude hodit...
Čau,díky za radu,taky si je asi dodělám,ty,vyfotíš mě světlo zblízka? Ty jsi zastříkal aji ten chrom kolem té čočky atd? Jo a nezkoušel si rozdělávat ten původní kroužek? dát tam třeba jinou diodu,víš? :D
jj, vsechno sem komplet prestrikal krome paraboly dalkovych svetel,a ten origo krouzek jde fpoho rozebrat a diody by sli taky fpohode prehodit za jine,akorat tam nejsou normal diody ale takove ty mensi...

A ne ze kua bude zachvilku jezdit kazda corsa se stejne votunenyma svetlama... :hadka:
1.5 TD
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

já právě přemýšlel,že vnitřek nastříkám v barvě auta. No a chtěl sem právě,aby oba dva kroužky byly stejný,proto sem se ptal,jestli jde rozebrat,víš? tak moc dík,o víkendu se do toho pustím :D
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

LLuKKi píše:já právě přemýšlel,že vnitřek nastříkám v barvě auta. No a chtěl sem právě,aby oba dva kroužky byly stejný,proto sem se ptal,jestli jde rozebrat,víš? tak moc dík,o víkendu se do toho pustím :D
Čim stříkáte ty světla zevnitř ..? Já už je mam starý a jsou zevnitř celí oloupaný (už se nelesknou - jsou černý) tak čím bych to měl nastříkat aby to bylo zase dobrý ( lesklí ) ... v tom světle je taky nějaká teplota, tak aby se mi to zase neoloupalo .. :?: :?: :?: :?:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Lukkas píše:
LLuKKi píše:já právě přemýšlel,že vnitřek nastříkám v barvě auta. No a chtěl sem právě,aby oba dva kroužky byly stejný,proto sem se ptal,jestli jde rozebrat,víš? tak moc dík,o víkendu se do toho pustím :D
Čim stříkáte ty světla zevnitř ..? Já už je mam starý a jsou zevnitř celí oloupaný (už se nelesknou - jsou černý) tak čím bych to měl nastříkat aby to bylo zase dobrý ( lesklí ) ... v tom světle je taky nějaká teplota, tak aby se mi to zase neoloupalo .. :?: :?: :?: :?:
Tak to vubec netusim... nejaky chrom sprej treba,ale nevim jestli to v te parabole vydrzi....
1.5 TD
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

No právě ..chtělo by to chrom sprej do vysokých teplot jestli něco tokového existuje ...A ty si tam taky něco stříkal v tom světle ne ? .. :roll:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Lukkas píše:No právě ..chtělo by to chrom sprej do vysokých teplot jestli něco tokového existuje ...A ty si tam taky něco stříkal v tom světle ne ? .. :roll:
jo normal matnym sprejem,ale v angelech to je je jinak nez v normal svetlech...
1.5 TD
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

To asi jo ..Zkusim se podívat někde po chromovim do vysokých teplot a pak udělám okraje vevnitř světel čeré .. :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Žádný sprej, to musí bejt kvalitka chrom, jinak pojedeš jak bludička :D
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Takže plán bude ještě jiný :twisted: :twisted:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Odpovědět