charlie - Vauxhall Corsa 1.4 GLS

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
charlie
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2007, 18:55

charlie - Vauxhall Corsa 1.4 GLS

Příspěvek od charlie »

Ahoj tak jsem se rozhodl pro koupi Corsa rocnik 96 najeto pri koupi cca 66 000mil. Nikdy bych netusil ze tomu propadnu a zacnu vymyslet co by se dalo zlepsit a co vymenit, protoze ja byl vzdy fanda pocitacu, ale jak jsem videl ty krasny kousky tady na foru zacali mi litat hlavou myslenky jak a za co utratit prasule. Tim se take dostavam k tomu ze bych uvital nejake doporuceni do ceho investovat jako prvni. Predelavat cele auto "urcite" nebudu ale neco malo jako treba nove kola ci ty krasne cire svetla 100procentne(asi se take nevyhnu predelani palubovky jelikoz mi nefunguje kontrolka na svetla) o novem radiu nemluve a take mozna najdu inspiraci tady. Kazdopadne vse je zatim jen budoucnost....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím... pěkný kousek pro začátek ;o)

Pletu se a nebo jsi také z Anglie??


jinak co do začátku?? kola.. decentně snížit... pak možná koncový tlumič, filtřík... a když si budeš chtít hrát, tak tapec na corse jde dobře potahovat a uvidíš, že budeš mít Corsičku krásně vymazlenou; o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Jééé, konečně nějaká stříbrná Corsa. Já by jsem ještě k těm Bloudovo vylepšením přidal folie. :D
Corsa C 1.2i
charlie
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2007, 18:55

Příspěvek od charlie »

Ano jsem z Anglie(LEEDS) ne moc dlouho tak ze jeste nemam zjisteno jake jsou tu ceny u mechaniku a servis centra a to se take dostavam k tomu ze zatim budu chtit udelat zmeny jen co zvladnu sam(coz je asi nic bo auto je "sp.vesnice" mozna po dobrych radach tady se o neco pokusim).
Pak jsem se chtel zeptat jelikoz auto asi urcite stalo venku jsou nektere plasty a gumy zdurele hlavne kolem anteny a steracu nasel jsem tady nejake linky na obchody s nahradnima dilama ale to co hledam ne. Pak nektere panty mezi dverma jsou narezle. Cim to mam osetrit aby nedoslo dale k poskozovani. Samozrejme je na aute prace jak na kostele.
Doufam ze sem se nezeptal na neco co uz se tu resilo snazim se prelouskat forum a nasat co nejvice informaci ale den je kratkej sak to znate.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

- panty a stěrače doporučuju odrezit a nastříkat... pokud na to máš čas, je to nejjednoduší a nejlevnější

- co se týče té gumy u antény.. tak jedině sehnat - novou, nebo se prodává chromová kritka na antenu která jde až ke střeše... ta by to zakryla..

- a co se týče ostatních vyšisovaných plastů, tak to bohužel je vada všech béček... nárazníky šisujou pomalejš než lemy... takže jediná pomoc, vzít sprej a nastříkat... pokud to chceš mít jako "origo" doporučuju černou metlu, ta tomu dodá lehce našedlý nádech jako u původních.. a nebo do barvy karoserie, což bude možná ještě hezčí ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ju tak uz ji tu koencne mas no afkt dobry ja ybch na ni dal kola a snizil a predni svetal s cirou optikou a bude corsa jak vino, ono corse staci opravu malo a je paradni 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
charlie
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2007, 18:55

Příspěvek od charlie »

Tak prisla mi vyplata uz pokukuju po ebay a hledam co bych koupil. Urcite ty svetla ty jsou cool a snizeni taky asi prijde.
Ted me ale trapi startovani tak se musim klidnit a cekat co vyleze auto je sice jeste dva tydny v zaruce ale toho mechanika budu muset zacahlovat a tady to zrovna levny neni.
Jinak jak jsem kupoval tak rikam borcovi ze nefunguje kontrolka od svetla a on na to ze o to se strat nemusim ze je to zbytecny pak mu rikam ze ve skrini nejsou vsude pojistky jesli je to fpoho a on jo jasne o to se taky nestarej. No proste masakr pristup je to svagr do designerky co sni pracuju tak kdyz tak prijdu z brekem ze me natahl(to ale asi taky neklapne:). Tak ted hledam druheho technika co by to auto protakly pres ruzny serepeticky a rekl co je posrany a pak zajdu na reklamaci ze chci opravit to a to podle me nejlepsi reseni.
Tak ze takova mala otazecka jen pro moje uklidneni za kolik se tak prodavaj takovehle auta v cechach jesli me nevzal na hul uplne(ja mam stejen porad pocit ze jo ale s autem az na tu drobnost jsem spokojenej a mam celou historii oprav je asi knicemu ale i tak).
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No jeste jakou mas motorizaci?Jinak je to dobre ze to ma tu historii oprav to se hodi, ale envim jajk je to uv as s rekalmaci, ale pokud mas dva tydny tak bych tem se vsim jel a nejak byhc to asi neresil
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tvůj model cca 45tis (www.tipcars.cz)

jinak kontrolka světel není v palubovce, ale svítí ti tlačítko kterým světla rozsvěcíš.. a z pojistek si nic nedělej.. to záleží na výbavě, proto tam některý nemáš ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To jsou veci ale ketere u Oeplu udelaji v poho za rozumny peniz no jinak jaky mas motor?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
charlie
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2007, 18:55

Příspěvek od charlie »

Tak motor by mel bejt C14NZ ale vycetl jsem to ze servisniho papiru. Jak jsem zjistil da se to vycist z motoru tak ze se to pokusim najit.
A k tomu servisu Vauxhall verim ze by to zvladly vsechno opravit ale jak se tak divam na stare faktry za opravu a to nejsou ani z origos Vauxhall jsou ty castky opravdu zajimave. Opravdu jen hadam a budu asi prekvapen az si neco necham opravit.
Odpovědět