Marty - Corsa B, 1.2i, 33Kw, joy

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jo Corsička je pěkná,tahle edice se povedla,radio taky dobrý i když Sencor líbí se mi že má slot na kartu a USB.
Jen ty kola,jsou pěkný ale 15" na 1.2 motor budou moc,hovno to pojede.
Ten samej problém měl Jack :cry:
Uživatelský avatar
Marty
Příspěvky: 55
Registrován: 26 říj 2007, 15:35
Bydliště: Nejdek

Příspěvek od Marty »

Havli píše:Jo Corsička je pěkná,tahle edice se povedla,radio taky dobrý i když Sencor líbí se mi že má slot na kartu a USB.
Jen ty kola,jsou pěkný ale 15" na 1.2 motor budou moc,hovno to pojede.
Ten samej problém měl Jack :cry:
Díky Havli.. U kol jsem uvažoval o 14'', ale nakonec jsem pak vzal 15''. Vyřádil jsem se svým posledním autem a nějak zvlášt rychle jezdit nemusím. Uvidím na jaře, snad ten kopec na kterým bydlím vyjedu. :) Při nejhorším bych je pak musel hold vyměnit..
Opel Corsa B, 1.2i, X12SZ
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

Marty: obrovská chyba že jsi nevzal 14" :P a minimálně 7" šířku. Gumy na corsu patří jen a jen 195/45 ať už v 14" tak i v 15" :twisted:
Rádio si myslím, že za ty peníze (pokud je nový) dobrý. Pokud neuvažuješ o zesíku nebo výměněn repro. Pokud je budeš hrát na těch sériovejch "šumítkách" tak no problemo.
Jinak gratulace ke koze - vypadá docela zachovale. Doufám, že máš v plánu připlácnout jí k zemi 8)
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
Marty
Příspěvky: 55
Registrován: 26 říj 2007, 15:35
Bydliště: Nejdek

Příspěvek od Marty »

Dudu píše:Marty: obrovská chyba že jsi nevzal 14" :P a minimálně 7" šířku. Gumy na corsu patří jen a jen 195/45 ať už v 14" tak i v 15" :twisted:
Rádio si myslím, že za ty peníze (pokud je nový) dobrý. Pokud neuvažuješ o zesíku nebo výměněn repro. Pokud je budeš hrát na těch sériovejch "šumítkách" tak no problemo.
Jinak gratulace ke koze - vypadá docela zachovale. Doufám, že máš v plánu připlácnout jí k zemi 8)
Díky Dudu.. Jistě mám v plánu ji posadit na zem.. Ten Sencor zatím stačí.. Později mám v plánu do předních dveří repro Magnat, do zadního plata ovály JBL, do kufru SW JBL, zesilovač JBL a nějakej kondík.. Jenže problém je v penězích.. Do budoucna bych ten Sencor vyměnil i za DVD.. No jo no, hezké plány, ale :( Jak se říká, pomálu, ale jistě :) Nejhorší je, že nemám garáž a budu muset počkat do jara.. Zatím budu šetřit a pomálu nakoupím i nějaké věci.. Plánuji i tónování oken, nemám rád, když na mě někdo kouká.. :twisted:
Opel Corsa B, 1.2i, X12SZ
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

a počítal si co tě tak může takováhle aparatura vyjít? Když to nebudu počítat tak hrubej odhad je tak 50 litrů :oops: muzika leze hodně do peněz :roll:
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
Marty
Příspěvky: 55
Registrován: 26 říj 2007, 15:35
Bydliště: Nejdek

Příspěvek od Marty »

Dudu píše:a počítal si co tě tak může takováhle aparatura vyjít? Když to nebudu počítat tak hrubej odhad je tak 50 litrů :oops: muzika leze hodně do peněz :roll:
Počítal Dudu, zas tak vysoko bych to neviděl.. SW + zesík JBL se dá sehnat tak kolem 5,5 tis. Ovály 1.5t a magnáty 1t, kondík kolem 1t, kabeláž a pak nějaké rádio, to je taky pěkná investice. Jinak SW se mí libí ta edice k 60-tému výročí firmy JBL. Kámoš jej má a hraje krásně.
Opel Corsa B, 1.2i, X12SZ
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

dudu:podla mna tie seriove repraky v dveraach niesu ziadne sumiky.docela dobre hrajou ked to neprezenies s hlasitosti :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Lubane: vis musel by si slyset poradny repro oproti origu

Marty: jestli planujes do budoucna DVD tak si udelal jedine dobre - nevyhazovat prachy za poradny radio 8) :D
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

Marty, lubo: je to okázka úhlu pohledu. Já už jsem prostě carhifi pozitivní :oops: když projdeš ve členech moje auta tak pochopíš :twisted: Pokud mluvíš o JBL tak prostě okamžitě uvažuju o střední, lépe nejvyšší řadě. V základní řadě (dle mého názoru) téměř nic nehraje :roll:
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

dudu: presne ja uz te znaaaaam :lol: chtel jsem to napsat :lol:

vono kdyz si mel ty SPL - to mluvi za vse - narocny suby na zesilovac......
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

jasně - tenkrát jsem vybral SPL dneska už bych to možná neudělal... Ale stejně se řídím jednou zásadou: raději budu šetřit jednou tak dlouho abych si nakonec mohl koupit opravdu kvalitní věc. Stále víc zastávám názor že když něco kupuju tak nechci kompromis. Chci prostě to nej - s přihlédnutím k financím a požadavkům který to má splnit.
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

no jooo no - ses uz v tom pekne zabehlej - pro tebe bude jasna volba SQ

ja jsem spis na ten tlak :dance:
dudu hele nebudem to sem matlat - kdyztak napis do ''Ozvuceni'
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

hmm, zase se to někam zvrhlo :oops: ale na to jsem my dvá experti :wink: ještě že nejme zvěř - místní moderátoři by na nás vypsali lovnou sezónu na celej rok :ble:
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Dudu>>>No problémo, klidně vypíšu. :D :drsnak_smajl:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

zadny zabezpeceni zatim nemam - bude alarm GSM a posychruju to jeste dalsima vychytavkama

ty vychytavky budou driv nez alarm
Odpovědět