Suby - Corsa B 1,6 16V GSi

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

krásný...stylový :twisted:
mimochodem...co budeš dělat s těma starýma světlama? :oops:
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Angely vyfotíš stokrát a přítulku ani jednou :twisted: Ale světla moc hezký :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Kluci díky, taky z nich mam velkou radost. Ve tmě ani není poznat že je to Coza.

System>>> Asi vím kam míříš, ale stará světla si nechám jako záložní. Co kdyby byl nějaký karambol :roll:

Havli>>> Hodím nějaké fotky do části o výletech. Jen kvůli tobě :wink:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

suby: opravdu ji slusej :wink: a o to vic ze je tu snad jeste nidko nema :twisted:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

toxik>>> Jsem si myslel taky, že je nikdo nemá, ale už jsem je tu viděl u dannyho - čiré a né černé - takže stále uni :lol:
Corsa C 1.2i
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

přední světla

Příspěvek od danny »

Zdravím, tak koukám že se s těma světlama roztrhl pytel. :D Máš to doufám ty DEPA. Takže zase stejná otázka. Jaké tam máš žárovky? Máš už to seřízené? Jak ti to svítí? Teď jsem objednával PHILIPS H4 12V 55/60W X-TREME POWER + 80% SVĚTLA tak jsem zvědavý co to udělá. Jinak jestli budeš měnit ty žárovky v parkovačkách za diody /bílé/ HonzisL proti tomu nic nenamítá tak si vem aspoň týden volna je to na posrání. 12 diod a ještě si musíš hlídat polaritu ovšem výsledek luxusní. Takže se ozvi danny :lowrider:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

suby>> člověče myslela jsem že to bude vypadat hůř :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

danny>>> Ano jsou to DEPA :wink: Žárovky tam mam NARVA H4 XENON BLUE 12V 55/60W (značku si už nepamatuji, ale v kufru mam od nich krabičku), které už používám asi 5 let a na svítivost si stěžovat nemohu. Seřízené ještě nejsou, musím totiž vyřešit 2 malé problémy 1) O kousek se mi tam nevejde pravé světlo mam tam hozené 2 podložky a spodním úchytu (mam totiž velký motor a vede mi mam nějaké kabeláž,tak to musím předělat) 2) Musím vymyslet, jak přehodit motorky na ovládání světel.
Parkovačky asi nechám tak jak jsou, už mě sice verbovali do jiné barvy, ale to já nechci a ty diodové TEDky mi stejně vždycky popraskali. Policajtům vadí jen jiná barva než bílá - prý by si mě ostatní účastníci provozu mohli splést s vozem integrovaného záchraného zboru :jump: :smich:

Denča>>> Co jsi tím chtěla říct tobě se nelíbí?
Corsa C 1.2i
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

Příspěvek od danny »

Motorky jsem měnil taky, dával jsem tam ty ze starých origo světel a šly tam bez problémů :banan: Stačí použít trochu mírného násílí.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

danny>>> Ty jsi je už měnil, tak to je fajno. Napiš mi jak jsi je vyndal z org. světel a zase namontoval :wink: Já jsem ten motorek povolil, ale pak se tam o něco sekl, tak jsem to nechal být a už se v tom nehrabal...
Corsa C 1.2i
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

Příspěvek od danny »

Tak jsem našel obrázek. Ten motorek vypadá nějak takhle. Prostě pootočíš do strany ať to povolí z těch držáků a táháš nahoru. Drží to tam vlastně jenom na tom kulatém čudlíku na konci. Prostě musíš použít trochu mírného násílí ale pozor je to plast. Ještě než jsem to začal rvát nahoru stříkl jsem tam trochu oleje nebo WD nebo čeho ať se to trochu uvolní a bylo to. Oba bez problému. Na těch nových světlech už to ruční ovládání bylo kovové takže taky povolit a tahat nahoru. No a zpátky opačně - zatlačit až to zaskočí a zajistit pootočením. No a vyzkoušet tím kolečkem na motorku jestli je to funkční. :housle:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

danny>>> Díky, takže mi to vlastně už drželo jen na tom kloubu :debil: Až se oteplí tak budu montovat.
Jo a ještě jedna info pro tebe. Zjistil jsem že se mi zapařuje jedno světlo, takže ho budu muset přetěsnit.
Corsa C 1.2i
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

Příspěvek od danny »

Tak já zatím bez problémů akorát jsem měl ve starých origo světlech bixenony, svítilo to pefektně, takže se mi teď zdá že ty nové světla nějak málo svítí. Mechanik se to znažil na té mašině seřídít jak to nejlíp šlo ale mně se to stále nezdá. Uvidím co to udělá s těma Philipsama. Jinak někdy napiš až trochu pojezdíš jak si s nima spokojený. :pivko: danny
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

danny>>> No jooo, ty jsi rozmazlený z bixenonů, to už ti teď bude všechno svítit málo :lol: A proč si je tam zase nedáš?
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

čéče aj dobry, ae nevim jesi se hodí černý, navic mě tady na těchhle světlech mrzí že nesvítí oba dva ty kroužky v tom světle, jo a da se ten kroužek podsvítit třeba bíle nebo modře?? nebo to jen svítí takhle vobyčejně žlutě? :roll:
Corsa D 1.4 16V Cosmo
Corsa B 1.6 16V GSi
Odpovědět