Sportovní rám

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sportovní rám

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:No ja mel ram a i budu mit ted v dalsim swiftovi a je to fakt bezpecne a tu caroserii to vyztuzi, jinak ano je problem sehnat ram s TUV za dobre penize, jinak myslim ze k teto corse uz asi neni co rict dale :D
Prosím tě kde sháníš rám?? moc rád bych taky polorám jen dozadu... nejraději hliníkovej kvůli váze.... ale nevím kde ho sehnat levně.. na Ebay se prodává kolem 500 E.... a u nás jsou ceny za rámy podobný.... :roll:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ram

Příspěvek od Berry »

U nas si ho muzes nechat udelat na zakazku bez homologace a vyjde te to tak do 6000, jinak chce to koukat ritchma ted prodaval 2 sice byly na saxo ale ten poloram by tam mozna sel, je to fakt na nahodu jinak ramy s homologaci stoji 15000-30000
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Richma prodával???? že jsem to nevěděl... od něj jsem to právě okoukal... a takovej přesně bych chtěl.. chjo.... ten byl super ..... mno za šestku to není moc.. já homologaci nepotřebuju... a z jakýho je to matroše?? šlo by to z toho hliníku?? A kde je to "u nás" ?? nemáš náhodou fotky??? :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ram

Příspěvek od Berry »

Me to udelali kluci co si delaji na hobby zavody veci a sehnali jsme lesten hlinik a udeali t Ritchma mel dva ja vim byl supr dyt se zamen uz 5let :D a v saxu jsem se enco najezdil, jinak envim komu ho prodal zeptej se treba ti da kontakt nebo neco,a le on ho taky koupil uplne na nahodu a stal asi 4tis takze bomba cena 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

:shock: já chci takýýýýý.... oky .. písnu Ričímu a uvidím.. za 4 t. bych ho bral hned... a jinak bych počítal s Tebou, ju?? leštěnej hliníkovej polorám je přesně to co chci...

na TF asi před měsíce prodával jeden týpek značkovej polorám z žigulu...jen byl bohužel železnej a navíc širokej 140.. kdežto já bych potřeboval tak max 120cm...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No prave ono zalezi an rozmerech ale myslim ze ze sxa by sel do corsy jinak zeptej se ho ale on ho sehnal nahodou a jinak nevim kde to ty kluci berou ale myslim ze neni probelm to fakt vyrobit jen dily si asi budes msuet sehnat :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno v tom je problém.. protože člověka co by mi svařilhliník bych mohl sehnat taky.. jen ty leštěný hliníkový trubky a kolena asi ne...

ale asi by bylo nejlepší si ho nechat vyrobit..protože na míru bude nej... to se mi fakt líbí ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To jo myslim kdo se zabyva svarovanim tak yb to umel udelat i sehnat material :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ja jsem slysel ze v CR ram je zakazano do normalne osobni auto.

Ale jinak: Wiechers / OMP / SPARCO...

Vsechni maji ramy.
Polo ram, cele ram, celou cell atd atd
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno vidíš, to mě nenapadlo.. i když je pravda, že na tom autě už toho mám tolik nepovolenýho, že je to ve finále jedno... ale asi bych značkovej nedával... když už tak ne ocel a hliníkovej ;o)

ani ne kvůli tom, že bych to přetočil na budku.. ale spíš kvůli zpevnění karoserie a abych vyplnil tu nákladní plošinu co mi vznikla potom co jsem vyhodil zadní sedačky...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

No hlinikovou Wiechers, jen vzadu, me prijde na 450 euro.

Ale pres nasi rallyteam, mam celou cell od Sparco za 500 euro.
Ten jde pres palubuvka, a na predni tlumice atd atd.
Neni to hlink, jnak 35 kilo, ale s certifikatem.
A kdyz se neco stane, jses v bespeci...

Tak furt nevim, tech 50 euro rozdyl, lepsi celou.
Ale s celim, nemuzes pouzivat tech shity na strese na slunku.
Nastupovat shit atd...

Chtel bych neco nechat udelat, tak kdybyz neco nasel s hlininku za dobry penize, mi dej vedet :D
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ram pokud my homolagaci, tak ho tam mit muzes ovsem takove ramy stoji 20tis presne je to vidrtu nabidky sparca proste bud s homologaci a nebo bez a trosku strach s policajtu, ale to bych nejak neresil asi :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mno Eriku, jestli tam chceš dávat ten motor s turbem, tak bych asi dával ten celorám Sparco.. přecijen to bude bezpečnější....

Já uvidím, ale asi bych pak využil Berryho a nechal si ho udělat namíru hliníkovej... nejde mi ani tak o tu bezpečnost s ním.. spíš o to, že bych s ním nechal rozepřít kastli aby se mi tak nekroutila.. a kdybych dával rám tak jedině polorám.... protože už takhle se do těch skořepin blbě leze... a s tím rámem by to bylo ještě horší.. natož kdyby mi vyšlo to co bych rád a to sice LSD... ale to už je zase o něčem jiným.. :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Pokud poloram pak jeste jestli s krizem nebo bez, tak by yblo drobe se zeptat Ritchny ten yb poradil s tou koupi myslim ze i za dobrou cenu jinak ale opravdu to chce koukat a na anhodu nejaky narazis
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mno já počítám s Tebou jak jsi říkal, že znáš někoho kdo by to svařil a sehnal matroš do 6 tis.. myslím, že bych nepotřeboval s křížem.. stačila by jedna rozpěra ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět