Jak na kytování?

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Jak na kytování?

Příspěvek od sladas opc »

Čau bloude spíš mi řekni prosim tě čím ten narazník kytuješ,protože mě to furt praská tak nevim,mám tro lízatko zadní ve stylu rieger,ale ten tvůj je taky pěknej,ale myslíš že to nebude praskat.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Ondřej Sládek píše:Čau bloude spíš mi řekni prosim tě čím ten narazník kytuješ,protože mě to furt praská tak nevim,mám tro lízatko zadní ve stylu rieger,ale ten tvůj je taky pěknej,ale myslíš že to nebude praskat.
mno já ho ještě nekytoval.. zatím je tam jen lepidlo a laminát... ale když už kit tak se skelnejma vláknama....
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jasně používám kit se skelnym vláknem,ale zdá se mi že to nedrží na tom plastovym nárazníku,ten rieger je totiž laminát a mám ho na tom origoš nárazníku lepidlo šrouby a i kit,ale zkusím nýty,ale nevím jestli by to šlo laminátem...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno už jsme se tu o tom někde bavili... chtělo by to spíš origo ten pod nárazník.. jsi říkal, že máš starší tip a tím pádem se to odchlípává... obávám se že by so to lámalo i s těma nýtama... protože ty sice přichytíš do toho laminátu.. ale pokud tam bude pnutí, tak ti je to může vytrhnout i s kouskem nárazníku.. a toho bych se bál...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

já to ještě zkusím a pak se uvidí,kolik se dělalo typů těch zadních nárazníků???Podívej se na club cars a je tam esper,kámoš můj a řekni mi prosím tě co on má ten nárazník vzadu co je to za rok a jestli by to na to šlo.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mno pokud vím, tak se dělaly u Béčka dva typy... do roku 96 a pak byl facelift... poznáš to tak, že před faceliftem má corsa tažný oko venku, kdyžto po faceliftu má oko uvnitř pod takovým krytem... Esper má před faceliftem ;o)

já přesně nevím co máš ty, ale rieger právě odlišoval tyhle návleky na model před faceliftem a po faceliftu.. myslím, že ten před faceliftem je trochu víc oblejší...

schválně se koukni třeba na ten můj ( po faceliftu)
a na ten esperův (před faceliftem) a uvidíš rozdíl sám ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

já mam cely oko venku a narazník celej černej v plastu kdyžto ty máš ten dvobarevnej nahoře v černy a spodek v barve.esper těd po bouračče má tažny oko za tou krytkou a má jinej tvar než já.rieger rozeznává 2 typy,pokud mužeš podívej se na www.escape6.cz a tam to uvidíš a poraď já ten zadek mám ale z tuningshopu,ale je to stejný jak z riegera,ale tam mi právě nedali na výběr a proto to tak je.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Ondřej Sládek píše:já mam cely oko venku a narazník celej černej v plastu kdyžto ty máš ten dvobarevnej nahoře v černy a spodek v barve.esper těd po bouračče má tažny oko za tou krytkou a má jinej tvar než já.rieger rozeznává 2 typy,pokud mužeš podívej se na www.escape6.cz a tam to uvidíš a poraď já ten zadek mám ale z tuningshopu,ale je to stejný jak z riegera,ale tam mi právě nedali na výběr a proto to tak je.

mno takže ty máš ještě před faceliftem... to bys měl mít tenhle podnárazník ... ale jesltiže ho máš od tunig shopu a není to origo rieger - dělaj se totiž i imitace, který stojej zhruba polovic... tak je možný že ti to bude dělat neplechu .. možná by bylo vhodný zeptat se někde u odborníků v nějaký tuningový firmě co přímo dělaj nárazníky... čím to chytit aby ti to drželo...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

tak blode teď tam mám ten zadní co má ozzyvita,ale ja si ho hodil do byrvy,ale jinak esper tam ma teď ten co má berry,ale chtěl bych vědet jakej je rozdíl mezi tim berryho zadním a tím co má esper na ty fotce v clubu cars..
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jo máš pravdu přesně tuhle volbu jsem myslel,ale vím že od riegera to dělaj z plastu a ja to mám z laminátu a stálo to myslím 2600kč,ale stejně nechápu ten rozdíl vždyť ty corsy jsou stejné a mě to praská hlavně v těch ohybech z jedné strany,tak fakt nevím,nebo jsou snad šírši nějak do strany před a po faceliftem??
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

bloude a myslíš že ta varianta co mám já mám tu druhou než si mi ukázal,by šla na ten zadní co ma berry???
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ahoj Ondro ja mam novejsi cerzi cili to oko tazneho mam skryty pod takovym plastem(teda uz ho nema nekdo mi ho ztratil jak to privezli z Nemecka :cry: )ale je rozdil v tom ze ty novejsi jsou takovy uhlazeny delaji hezky zadek toho auta, ze tam nic nekouka proste zahlazeno :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

nevíte jaký je nejlepší levný kit se skelnýma vláknama. :roll:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mě přijdou všechny stejný ;o)) kupuju ho v obi... ;o)

jinak varuju dejte si pozor a používejte při práci s ním ochrané brýle.. minulý týden jsem dělal přítulce na autě, brousil..a vlítl mi kousek skelnýho vlákna do oka a měl jsem týden zafačovaný oko...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět