Soni-black Corsa B 1.0 12V

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Vaneon:Co tim konkretne myslis ze sviti divne? Ja sem s nimi nadmiru spokojen sviti mi paradne.Mozna je mas jen spatne serizeny. Pouzivam zarovky philips blue vision.Parkovacky klasika zlute libi se mi vic ten kontrast zluteho krouzku a bileho svetla.
sonny18:Ty ledky v parkovackach nijak neovlivnuji ze to sviti lip mozna tvuj subjektivni pocit.Jake si tam pouzil?Maloktera ledka T10 se tam totiz vleze.
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od vaneon »

snad to tím rozštelováním bude ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
sonny18
Příspěvky: 21
Registrován: 25 črc 2010, 14:35
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od sonny18 »

soni: použil jsem tyhle http://www.ledauto.cz/322-led-zarovka-s ... -bila.html a spokojenej
maarty
Příspěvky: 60
Registrován: 31 kvě 2009, 12:11

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od maarty »

krása! ;)
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Tak nějaké rychlo foto z interiéru předek bude později.Jinak zneškodnil jsem zadní stěrač a dal záslepku.Investice 6 kč a efekt bomba.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Dáma v letním šatu :) Dneska jsem dal Corse textilní koberečky a přidal plast pod předním oknem z Tigry. Taky sem dal konečně nové gumy a to 165/60 R 14. Pro mě ideální kompromis pro litrový motor a pohodlnou jízdu. Tím je pro mě Corsa komplet hotová. Foto interiéru hodím zítra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Tož tady je konečně ten interiér.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Nádhera :jj_good: Krásně čistý to máš. Ty sedadla jsi nechával znovu potáhnout nebo jsou tak vyčištěný? Mimochodem, jak jsi lakoval ty kapsy na dvěřích? :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Diky, cleanstyle je to co sem chtel a myslim ze se to povedlo.Sedacky jsou origo z Astry gsi z vrakoviste a nikdy sem s nimi nic nedelal jsou prakticky jak nove.Kapsy jsou natrene cernym eternalem a nalakovane. Ten eternal nejlip nedrzi.Lepsi je klasicky postup zaklad na plasty,barva a pak lak.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Postup, základ -> plnič -> barva, takto jsem postupoval na předních lemech, nárazníku a i právě na těch kapsách a všude mi to popraskalo :(
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Tak si nekde asi udelal chybu. Me zatim barva drzi perfektne. V interieru na plasty jsem pouzil postup zaklad na plasty,2 vrstvy barvy a pak 2 vrstvy laku.Na lemy jsem pouzil postup:vybrousit do hladka ty vroubky, striknout zakladem na plasty, 1 vrstva plnice a brousit, 2 vrstva plnice brousit uplne dohladka,2-3 vrstvy barvy, a nakonec 2-3 vrstvy laku. Je to drbarna ale je to udelane poradne a neco to vydrzi. Jinak veskery matros je od jedne firmy MOTIP. Barvu jsem pouzil high gloss black. Dal si vubec lak a kolik vrstev ceho?
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Přesně takle jsem postupoval, barva je tam 2x celá a třetí jen zlehka. Lak jsem dával taky, ten jsem dal snad 4x. No nevím, čím to mohlo být, alespoň barva drží, jen ty prasklinky no. Ale až bude čas, tak to někdy opravím.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

máš to fakt moc pěkný ;) přesně ty světla které máš ty, bych si přál taky, ale je to hrozná pálka za ně .. :(
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Soni »

Gooder:Když jsem dělal lemy poprvé tak mi taky do roka popraskali. Ono i záleží jak to stříkáš. Člověk si řekne stříknu to sprejem jak sem si kdysi myslel i já ale není to žádná prdel. Musel sem si dávat bacha aby to bylo fakt rovnoměrné a dělal dostatečné pauzy mezi jednotlivýma vrstavama. A nejlépe když použiješ základ na plasty,barvu i lak od jedné firmy. Když jsem stříkal plasty na palubce tak mi lak od jiné firmy začal leptat barvu :(
Corsák: Ty světla stojí 3000 tak to myslím že je rozumná cena. Jen ta kvalita není nejlepší musel sem je přetěsnit silikonem aby se mi nemlžily v zimě.
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Soni-black Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

mluvíš o kterých? já o obou :D ... 3k bych za ně nedal ani kdyby se mi samy namontovaly ;)
Odpovědět