MADFlock

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

tak to je nádhera
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Já bych taky chtěl :cry:
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

Tak tohle je něco geniálního :twisted: závidím ti to ... Chtěl bych taky udělat něco podobnýho ale do černo žluta ... mám černou Corsičku... tak buď černo žlutá nebo černo zelená. Na kolik taková sranda příjde když chceš udělat celý auto ?
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

Jo vlastně ...ještě jsem si pročítal na netu něco o flocku... Jde to nanášet normálně na látku ? Dočetl jsem se totiž že se dají poflockovat i sedačky. Nešpiní to ? A hlavně mám psa... kdyby mi to rozdrápal tak bych ho vozil asi na kouli =D sice jí nemám ale ....
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

da se to dat na vsechno. ale na sedacky bych to necpal, on samotnej flock vydrzi, ale ne podkladova vrstva co se musi davat na latky, na sedacce by si to hnedka rozpraskal. urcite to nespini, ale kdyz to bude rvat pes tak to pujde dolu. vydrzi to docela dost nasili, ale nic neni neznicitelne
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

to ona by to neškubala ale vozil bych jí v tom autě tak aby třeba drápem nestrhala půlku interieru. Ale to tvoje auto je naprosto dokonalý... jééé to by bylo něco :lol: Dá se na to koupit to nářadí a materiál ? Za kolik tak ? A jak moc je to složitý se naučit
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ve strucnosti> neni problem sehnat, stoji to ne moc, ale ve vysledku to vyjde na dost. :twisted: a delat to neni zadna prdel
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Paluš
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 389
Registrován: 09 úno 2007, 12:01
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Paluš »

Mike Mad:

Miku máš to opravdu moc hezký .... :wink:
Long
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2008, 16:57
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Long »

2 Mike Mad
Zdar....pročetl jsem tohle vlákno a máš to opravdu moc pěkný...

Chtěl bych se zeptat,jestli se poflokovaná věc nechá umít (vyčistit)třeba když ti na tom uvízne nějaká špína.....aniž bys flok poškodil nebo změnil jeho odstín...?

Na srazech jsem viděl auta která měla poflokované čalovnění dveří,kliky a třeba i knoflíky pro zapnutí světel....
U některých bylo znát že se používáním flok z plastu nebo látky vytratil (ošoupal) ..... Ptal sem se jednoho majtele a ten mi tvrdil že takové používanější věci nemá smysl flokovat nebo se musí dotyčný smířit s tím že je nechá třeba jednou za rok zase předělat....
To opravdu flok vydrží tak málo na oděr nebo je to špatně odvedenou prací?
Prý tomu taky vadí přímé letní slunce?..třeba jako když je pořádnej pařák a auto stojí někde na slunci....

Jestli to dobře chápu je to vlastně(zjednodušeně) nanesení jakéhosi lepidla a potom pocukrování "flokem".......navrch se už žádná povrchová úprava nedává,že?
A ještě....dokáže flok zakrýt nějaké nerovnosti,rýhy,spáleniny,prošoupané tapeci a pod?

Díky za odpověď
Combo 1.4i (C16NZ svody Lexmaul) ale až vyrostu bude ze mě Vivaro.... :)
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Chtěl bych se zeptat,jestli se poflokovaná věc nechá umít (vyčistit)třeba když ti na tom uvízne nějaká špína.....aniž bys flok poškodil nebo změnil jeho odstín...?



na to ti klidne odpovím já-čistit se dá např jarovou vodou(s rozumem ne ze to namočíš jak podlahu)ten kdo ti říkal že hodne namahane cásti je nesmysl flockovat mel pravdu nehlede na to že heslo všeho s mírou je v tomto případe na miste(preci nechces mit cele chundelate auto)málo na oděr nevydrží ale neni nesmrtelnej.príme slunce nevim vyrobce tvrdi ze ne ale treba černou barvu za sklem nevim no .nerovnosti a spáleniny nezakryje!!!ale jeste zvýrazní !!!!
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

mohu jen potvrdit co pise Mara.
Na denni pouzivani doporucuji delat jen par detailu z interieru (ramecky, sloupky, apod.). Rozhodne ne cele auto, vydrzi dost ale ne kazdodenni sramy.
Cisteni idealne vysavacem s kartacovym malym nastavcem a kousek po kousku vysavat (diky tomu se flock "srovna" a postavi, vypada to pak lepe), cisteni od vylozene treba blata, cokolady jen vlhkou houbickou s jarem klidne. Kvalitni flock je na slunci barevne staly (muj vyrobce garantuje barevnou stalost 7let), pouze fluorescencni barvy postupne blednou pri vystavovani slunci.
Kvalita zalezi na dodrzovani technologie a pouziti kvalitnich lepidel ve spravne smesi (nekteri umelci flockujou i do obyc barvy, coz je naprostej hnus a nic to nevydrzi).
Povrch musi byt pripraven perfektne, vcetne nejlepe jednobarevneho povrchu. Pro predstavu cca 80procent casu zabere priprava, opravy a cisteni dilu. Flockovani 10procent a 10procent casu zabere uklid neskutecnyho bordelu vsude kolem.
V podstate je to naneseni "jakehosi" lepidla a pocukruje se to flockovaci pistoli (nebo v komore). Hodne zalezi na kvalitne pripravenem lepidle a presnem postupu a podminkach pri tom cukrovani :D ... potom se jiz zadna povrchova prava nedela, protoze ve vysledku je z toho v podstate jeden kus plastu (polyamid nejcasteji)
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já jsem Mikovu kárku viděl na vlastní oči,a ta pakárna stojí za to ,je to moc hezký. Komplet flock i na ovladačích a namáhaných částí se vyplatí asi jen u káry která je výhradně na srazy a podobný akce. Pro denní ježdění asi ne :wink:
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

havli> a to jste to nevideli jeste novy, tedka je to cely predelany. vcera jsem teprv dodelavam tapecy predni pred CC srazem :lol:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

tak to se těšim,až to uvidim,páč mě se to líbí :wink:
Uživatelský avatar
Robin Benett
Příspěvky: 248
Registrován: 19 říj 2008, 10:20

Příspěvek od Robin Benett »

:wink: :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět