Jak přidělat nástavce prahu

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak přidělat nástavce prahu

Příspěvek od Berry »

Ahoj lidi měl bych docela zajem casem koupit prahy jako maji tady v carbonii http://www.carbonia.cz/images-products/1255_b.jpg , jenze nevim jak se to tam pridelava nebo co je vsechno s tim spojeno diky mco vsem za rady a tipy :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tyhle prahy jsou už dávno prodaný... ptal jsem se na ně před půl rokem.... pokud koupíš nějaký origo jako je rieger.. tak ty půjdou přidělat rovnou jen lepidlem.. ale ostatní se musí jen upravovat.. buď si je upravíš sám.. nebo si to necháš upravit.. já to nechám přidělat rovnou i se zadníma lemama, protože mě už štvou...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak to jsme dva peto ktery nas stvou me stou halvne i predni a porad vic a vic premyslim ze pordam predni naraznik a koupim neco jak ma ondra sladek jinak ja tam dal ten odkaz jen jako ispiraci ktere bych chtel, presne takhle jednoduchy a poku d je to tak tak bych si to mohl pridelat i sam halvne aby to nejak neupadlo kdyz to bude jen lepidlem,a le tak rieger asi vi co dela 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ono jde o to.. že ty Riegery stojej cca 5x tolik než normální prahy.. takže když koupíš lamina a necháš si je předělat furt tě to vyjde několikrát levněji než riegery.. a co se týče lemů.. tak to už mám rozmyslený.. jen čekám na pěníze... přední budou lamino blatníky s interovanejma lemama a zadní si nechám udělat z lamina na míru... :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak to pak musis ukazat, ja jsem zas premyslel je zadelat,a le ono by to vydrzelo jen par mesicu, a pak z Nemeka ty nastavce ty sirsi lemy ale i v Nemecku ej to hrozna pecka. No taky jsem se koukal po tech levnejsich prahach,a le zadny se mi nelibi,jediny tak to byly co jsi mel na prodej ty Bloude ty byly taky super 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

po těch zkušenostech co mám tak si raději přoplatim za kvalitu a kdy kupuješ věc kterou mušíš spasovat tak tě to pak vyjde na stejný prachy jako rieger,jsem s riegerem spokojen,jinak Berry to lepidlo na nalepení prahu drží jsak kurva
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Ondro, nic proti riegeru, ten tvůj přední nárazník se mi moc líbí... a rozhodně dělá kvalitní věci... ale když si spočítám že bycho za prahy dal 7 tis. a takhle jsem koupil lamina za 1250,- a dvojku dám za dopasování a přilaminování přímo na auto spolu se zadníma lemama.. tak mi zbudou ještě peníze na lak ;o)

a k tomu lepidlu.. pokud nekupuješ značkový a koupíš v nějakým stavebním hypermarketu lepidlo na okna či stavební lepidlo... tzv. tekutý hřebíky.. tak tě vyjde tuba která ti stačí na jeden práh max na 200 kč...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

chápu bloude,ale já když koupil do zadu kopii od riegera jak se lepí na ten původní nárazník,tak to furt praskalo a stálo za prd,takhle jsem koupil zadní sice o 2 tisice dráž,ale vše úplně v klidu,akorát mi trochu nesedí lemy a to jen díky tomu,že nejsou origo,takže já jsem se už tak trochu poučil,ale nikomu to neberu každej to třeba vidí jinak.
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

...potrebuju poradit nakej link na prahy, ale bez uprav
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

prahy

Příspěvek od Paolo »

čus corsáci, tak mi konečně dorazily prahy na tu mojí čubičku, teď otázka, montáž. Zkoušel jsem něco vyhledat na fórum ale nic mi nenaběhlo nemáte někdo radu jak na to? Hořeší část prahu snejtuji ta se schová pod dveřmi ale zbytek bych potřeboval drobet helfnout... díky
Přesunuto do Jak na to.Havli
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ford 2.0i DOHC EFI
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak kdo to někdy přidělával,tak raďte,páč uvažuju že až zbydou náky mergle že bych do toho šel. Hlavně by mě zajímaly ty kopie ,jak náročný je to dopasovat :idea:
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

mno až budu dělat širší lemy tak by nebyl problém na ně udělat kopito a v případě zájmu bych je mohl poskytnout. I když je budu mít napasovaný na svoje auto uplně luxusně tak je stejně možný že na jiným autě tak dobře sedět nebou a že se budou muset taky podasovat - sem tam přibrousit. To je prostě problém laminátu.
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jasně,já s tim moc zkušenosti nemám a asi nás bude víc,tak každá rada dobrá. A co jsem viděl fotky tvejch kárek ,tak tebe beru jako odborníka :artiste:
Dudu
Příspěvky: 238
Registrován: 24 lis 2007, 12:28
Bydliště: Č Budějovice

Příspěvek od Dudu »

no zas tak horký to neni - já dělám od každýho kousek. Za odborníky já osobně považuju lidi za kterejma chodím na rady třeba ohledně laminátu, práce s MDF, zapojení carhifi komponentů.... To jsou většinou starší taťkové který se tím živý téměř celej život. Já nejsem tak šikovnej abych se takhle úzce specializoval - navíc je to pro mě koníček a ne obživa 8)
Dopořučení na mé kamarády: www.lestimekola.cz
Nejen leštění ale také chromování a zlacení :-)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ale krásnej koníček. :!: :lol: :lol:
Odpovědět